Львівська асоціація футболу продовжує допомагати ветеранам

Близько півсотні футбольних ветеранів Львівщини та їхніх родичів за ініціативи й особистої фінансової підтримки голови Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка отримали допомогу.

За традицією, ініціативна група Будинку футболу Львівщини відвідала їх і передала продуктові набори. Представники ЛАФ завітали в гості до легендарних футболістів, тренерів, спортивних істориків не лише у Львові, а й в області, зокрема в Зимній Воді, Самборі, Стриї та Жидачеві.

Нагадаємо, що раніше голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко надав допомогу Рудківській лікарні. Крім того, допомогу від ЛАФ отримали футбольні ветерани регіону, а також вихованці дитячих будинків області та 8-а клінічна лікарня міста ЛьвоваТакож Олександр Шевченко фінансово долучився до проведення операції на кульшовому суглобі Ростиславу Поточняку та допоміг придбати ліки Віктору Бурмістрову.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, РівненськоїПолтавської, Волинської, Запорізької та Вінницької обласних асоціацій, Асоціації футболу АР Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини