Ветерани футболу Одеської області отримують допомогу від обласної асоціації

Одеська обласна футбольна асоціація продовжує свій челендж «Допоможи другу — подолай ризик розповсюдження коронавірусу», метою якого є допомога ветеранам футболу, які мають потребу, у доставці продуктів харчування та ліків.

Останніми днями представники ООФА завітали до міста Чорноморськ, а також Арцизького району області, та передали продуктові набори ветеранам футболу.

Фото oofa.com.ua

Нагадаємо, виконавчий директор ООФА Ігор Покаринін із представниками партнерів у рамках ініціативи «Нагодуй ближнього» відвідали ветеранів футболу Одеси та передали їм благодійні обіди.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської, Волинської та Запорізької обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини