Житомирська обласна асоціація продовжує надавати допомогу в боротьбі з коронавірусом

Координаційний штаб ЖОАФ, створений за ініціативи Української асоціації футболу, у період карантину під час пандемії коронавірусу продовжує надавати допомогу ветеранам футболу Житомирської області, що досягли поважного віку.

Члени штабу передали продуктові набори й засоби індивідуального захисту ветеранам футболу Житомирської області, оскільки вони найбільше схильні до ускладнень при захворюванні на COVID-19 і повинні дотримуватися карантинних обмежень та самоізоляції.

Нагадаємо, ЖОАФ забезпечує підвезення автотранспортом асоціації працівників обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського. Також обласна асоціація займається координаційною роботою з районними й міськими федераціями щодо надання допомоги ветеранам.

Фото zhoff.org.ua

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини