Асоціація футболу Дніпропетровської області продовжує добрі справи

Голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів зі своїми  помічниками відвідав супермаркети міста та придбав необхідні продуктові набори для ветеранів.

З огляду на численні звернення, що надходять до АФДО з пропозиціями допомоги у придбанні продуктових наборів, Асоціація футболу Дніпропетровської області призначила відповідного координатора. Його контакти, а також реквізити для перерахування фінансової допомоги — за посиланням.

Нагадаємо, що АФДО запустила челендж «Допоможи другу — подолай ризик розповсюдження коронавірусу. У рамках цієї акції ветерани футболу регулярно отримують продуктові набори.

Також ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської та Львівської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини