Хмельницька обласна асоціація футболу створила штаб реагування «Не залишайся в біді сам»

Продовжуємо знайомити з діяльністю регіональних асоціацій футболу та інших колективних членів Української асоціації футболу з підтримки ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Ми вже розповідали про діяльність у цьому напрямку Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України.

Занепокоєна ситуацією з коронавірусною інфекцією та долучається до боротьби з нею й Хмельницька обласна асоціація футболу. Створено штаб реагування «Не залишайся в біді сам», який забезпечує дієву допомогу та захист ветеранів футболу на період дії карантину.

Організовано доставку медичного персоналу для надання допомоги на дому ветеранам хмельницького футболу. Зокрема, забезпечено транспортування медпрацівників на дім до відомого в краї футболіста Сергія Сапешка, в минулому гравця команд «Поділля» Хмельницький, СКА Київ, «Металіст» Харків.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини