На Кіровоградщині ветеранів футболу відвідують згідно з календарним планом

Продовжуємо знайомити з діяльністю регіональних асоціацій футболу та інших колективних членів Української асоціації футболу з підтримки ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Ми вже розповідали про діяльність у цьому напрямку Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської, Тернопільської та Житомирської обласних асоціацій, Асоціації футболу АР Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України.

На Кіровоградщині рішенням адміністрації обласної асоціації футболу було створено координаційний штаб для здійснення допомоги ветеранам футболу області, які потребують захисту й невідкладної допомоги. Керівником штабу обрано голову КОАФ Віктора Безсмертного.

Складено календарний план відвідувань ветеранів футболу, які на період дії карантину потребують невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування, ліків тощо. 26 березня представники координаційного штабу відвідали Олександра Смиченка, який протягом 14-ти сезонів виступав за «Зірку», провівши в її складі понад 500 офіційних матчів.

Також координаційний штаб досяг домовленості з керівництвом обласного онкологічного диспансеру щодо надання медичному закладу різнобічної допомоги.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.07.2020 13:01

УАФ та РОАФ передали м’ячі для рівненських команд учасників АТО

Рівненська обласна асоціація футболу спільно з Українською асоціацією...

29.06.2020 11:02

Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямова...

25.06.2020 10:05

Допомога медикам від голови Львівської асоціації футболу

Віце-президент УАФ, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевч...

14.06.2020 13:31

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати ветеранів

У зв’язку з пандемією COVID-19 та з метою протидії поширенню кор...

Підписатися на новини