На Кіровоградщині ветеранів футболу відвідують згідно з календарним планом

Продовжуємо знайомити з діяльністю регіональних асоціацій футболу та інших колективних членів Української асоціації футболу з підтримки ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Ми вже розповідали про діяльність у цьому напрямку Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської, Тернопільської та Житомирської обласних асоціацій, Асоціації футболу АР Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України.

На Кіровоградщині рішенням адміністрації обласної асоціації футболу було створено координаційний штаб для здійснення допомоги ветеранам футболу області, які потребують захисту й невідкладної допомоги. Керівником штабу обрано голову КОАФ Віктора Безсмертного.

Складено календарний план відвідувань ветеранів футболу, які на період дії карантину потребують невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування, ліків тощо. 26 березня представники координаційного штабу відвідали Олександра Смиченка, який протягом 14-ти сезонів виступав за «Зірку», провівши в її складі понад 500 офіційних матчів.

Також координаційний штаб досяг домовленості з керівництвом обласного онкологічного диспансеру щодо надання медичному закладу різнобічної допомоги.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини