Ветерани футболу Рівненщини отримали допомогу від обласної асоціації

Продовжуємо знайомити з діяльністю регіональних асоціацій футболу та інших колективних членів Української асоціації футболу з підтримки ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Ми вже розповідали про діяльність у цьому напрямку Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської та Луганської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України.

Рівненська обласна асоціація футболу в особі почесного голови Володимира Поліщука спільно з керівництвом благодійного фонду підтримки ветеранів футболу Рівненщини визначила ветеранів, яким у цей час найбільше потрібна підтримка.

Голова РОАФ Олексій Хахльов, заступник голови Валерій Гладков та виконавчий директор Олег Кучер зустрілися з ветеранами рівненського футболу Петром Григоровичем, Віктором Биком, В’ячеславом Кобилецьким і Борисом Малаховим та передали їм допомогу.

Фото roaf.rv.ua

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини