Івано-Франківська обласна асоціація футболу допомагає інфекційній лікарні в доставці товарів медичного призначення

Продовжуємо знайомити з діяльністю регіональних асоціацій футболу та інших колективних членів Української асоціації футболу з підтримки ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Ми вже розповідали про діяльність у цьому напрямку Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької та Чернівецької обласних асоціацій, Асоціації футболу АР Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України.

Не залишилася осторонь тих подій, які наразі відбуваються в Україні, й Івано-Франківська обласна асоціація футболу. Створено відповідний координаційний штаб, який тісно співпрацює з органами державної та місцевої влади.

Зважаючи на введення режиму надзвичайної ситуації, під час карантину на службовому легковому автомобілі ІФАФ Ford Kuga здійснюється доставка медикаментів, медичних масок, респіраторів, рукавичок та експрес-тестів, наданих волонтерами регіону Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні.

Фото ifff.if.ua

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини