Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу допомагатиме інфекційній лікарні

На підтримку ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу було створено відповідний координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу на чолі з головою ХОАФ Андрієм Гордєєвим.  

Члени координаційного штабу провели робочу зустріч із головним лікарем Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського Володимиром Мітковським. На зустрічі був узгоджений план дій із підвезення автотранспортом Херсонської обласної асоціації футболу працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні, які проживають за межами обласного центру чи потребують цього під час карантину.

Фото hoff.ks.ua

Нагадаємо, що херсонська обласна асоціація надає допомогу ветеранам футболу в доставці продуктів харчування та ліків. Також ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської та Хмельницької обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини