Херсонська обласна асоціація футболу здійснює підвіз працівників обласної інфекційної лікарні

Продовжує діяльність координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу, створений на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19.

Для забезпечення найбільшої ефективності роботи Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського з подолання поширення СОVID-19 та своєчасної допомоги хворим автомобілем ХОАФ під час карантину здійснюється перевезення працівників лікарні. Відповідний план дій було узгоджено на зустрічі членів координаційного штабу з головним лікарем лікарні Володимиром Мітковським.

Нагадаємо, що ХОАФ надає допомогу ветеранам футболу в доставці продуктів харчування та ліків. Також ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської та Сумської обласних асоціацій, Асоціації футболу АР Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини