Голова Львівської асоціації футболу долучився до акції допомоги медикам

Продовжуємо знайомити з діяльністю регіональних асоціацій футболу та інших колективних членів Української асоціації футболу з підтримки ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Ми вже розповідали про діяльність у цьому напрямку Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської та Рівненської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України.

У період карантину благодійний фонд «Ridni», який зазвичай займається подоланням соціального та біологічного сирітства і сприяє всиновленню, допомагає медикам у боротьбі з коронавірусом COVID-19.

фото Михайла Пахолюка

У вівторок, 31 березня, представники фонду за сприяння голови Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка передали лікарям Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, що знаходиться на території Винників, засоби індивідуального захисту — медичні костюми, халати, маски, респіратори, рукавички.

фото Михайла Пахолюка

«Сьогодні ми всі повинні об’єднатися заради майбутнього України, — зазначив Олександр Шевченко в коментарі інформаційному центру ЛАФ. — Я допомагав, допомагаю і допомагатиму людям, які цього потребують. Вирішив допомогти і Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих. Ви знаєте, що, на жаль, українська медицина перебуває не в найкращому стані. Однак не варто шукати винуватих й озиратися в минуле. Необхідно консолідувати зусилля, покращувати нашу медицину і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Закликаю всіх, хто має фінансову можливість, підтримати в такий скрутний час медичні заклади, лікарів та осіб, яким потрібна допомога!».

фото Михайла Пахолюка

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини