Херсонська обласна асоціація футболу продовжує перевезення працівників інфекційної лікарні

Продовжує свою роботу координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу на чолі з головою ХОАФ Андрієм Гордєєвим, створений на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19.

Комунальний заклад «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г. І. Горбачевського» ХОР — єдиний в області заклад для надання високоспеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим, має для цього необхідні медикаменти та необхідне обладнання, в тому числі й апарати штучної вентиляції легенів.

Автомобілем ХОАФ щодня виконується перевезення працівників цієї лікарні, бо дуже важливо, щоб у них не виникало складнощів із дорогою до місця роботи та була можливість своєчасного надання кваліфікованої допомоги хворим, які в цей час цього дуже потребують.

Нагадаємо, що відповідний план дій було узгоджено на зустрічі членів координаційного штабу з головним лікарем лікарні Володимиром Мітковським. Також ХОАФ надає допомогу ветеранам футболу в доставці продуктів харчування та ліків.

Також ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Луганської, Рівненської та Львівської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.07.2020 13:01

УАФ та РОАФ передали м’ячі для рівненських команд учасників АТО

Рівненська обласна асоціація футболу спільно з Українською асоціацією...

29.06.2020 11:02

Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямова...

25.06.2020 10:05

Допомога медикам від голови Львівської асоціації футболу

Віце-президент УАФ, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевч...

14.06.2020 13:31

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати ветеранів

У зв’язку з пандемією COVID-19 та з метою протидії поширенню кор...

Підписатися на новини