Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу продовжує свою роботу

Для забезпечення високої ефективності роботи з подолання поширення захворювання на коронавірус та задля того, аби усі хворі мали змогу отримати своєчасну допомогу, автомобілем Херсонської обласної асоціації футболу здійснюється щоденне перевезення медичних працівників обласної інфекційної лікарні.

КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» — опорний в області заклад для надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим на COVID-19. Лікарня має всі необхідні медикаменти та обладнання, оснащена закритими боксами з окремим виходом, апаратами штучної вентиляції легенів для допомоги пацієнтам у важкому стані. Медичні працівники зараз працюють у посиленому режимі.

Нагадаємо, Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу здійснює допомогу ветеранам футболу Херсонщини в доставці продуктів харчування чи ліків та співпрацює з Єдиним антикризовим штабом Херсонської області.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.07.2020 13:01

УАФ та РОАФ передали м’ячі для рівненських команд учасників АТО

Рівненська обласна асоціація футболу спільно з Українською асоціацією...

29.06.2020 11:02

Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямова...

25.06.2020 10:05

Допомога медикам від голови Львівської асоціації футболу

Віце-президент УАФ, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевч...

14.06.2020 13:31

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати ветеранів

У зв’язку з пандемією COVID-19 та з метою протидії поширенню кор...

Підписатися на новини