Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу продовжує свою роботу

Для забезпечення високої ефективності роботи з подолання поширення захворювання на коронавірус та задля того, аби усі хворі мали змогу отримати своєчасну допомогу, автомобілем Херсонської обласної асоціації футболу здійснюється щоденне перевезення медичних працівників обласної інфекційної лікарні.

КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» — опорний в області заклад для надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим на COVID-19. Лікарня має всі необхідні медикаменти та обладнання, оснащена закритими боксами з окремим виходом, апаратами штучної вентиляції легенів для допомоги пацієнтам у важкому стані. Медичні працівники зараз працюють у посиленому режимі.

Нагадаємо, Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу здійснює допомогу ветеранам футболу Херсонщини в доставці продуктів харчування чи ліків та співпрацює з Єдиним антикризовим штабом Херсонської області.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини