Херсонська обласна асоціація футболу долучилася до роботи єдиного антикризового штабу

Активно продовжує свою роботу координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу, створений на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19.

Координаційний штаб ХОАФ долучився до роботи єдиного антикризового штабу Херсонської області, який забезпечує населення із груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину.

Автомобілем ХОАФ було доставлено продукти харчування соціально незахищеним верствам населення. Зазвичай це люди похилого віку, люди, яким складно ходити, особи з інвалідністю.

Єдиний антикризовий штаб Херсонської області висловив подяку обласній асоціації футболу за надану допомогу.

Фото hoff.ks.ua

Нагадаємо, автомобілем ХОАФ щодня виконується перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г. І. Горбачевського. Окрім того, ХОАФ надає допомогу ветеранам футболу в доставці продуктів харчування та ліків.

Також ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Луганської, Рівненської, Львівської та Полтавської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини