Ветерани футболу Львівщини продовжують отримувати допомогу від обласної асоціації

З ініціативи й за особистої фінансової підтримки голови Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка допомогу в період карантину отримали футбольні ветерани регіону та їхні родичі — загалом близько півсотні осіб.

Серед них екс-футболісти, тренери, спостерігачі арбітражу, спортивні історики.

Фото Михайла Пахолюка

Ініціативна група колективу Львівської асоціації футболу подбала про те, щоби кожен отримав продуктові набори, засоби індивідуального захисту й гігієни.

Нагадаємо, представники благодійного фонду «Ridni» за сприяння голови Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка передали лікарям Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, що знаходиться на території Винників, засоби індивідуального захисту — медичні костюми, халати, маски, респіратори, рукавички.

Фото Михайла Пахолюка

Також ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської та Полтавської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини