Асоціація футболу Сумської області піклується про ветеранів

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці відомим у минулому футболістам та тренерам — Миколі Абрамову, Валерію Жиліну та Анатолію Карпенку — голова Асоціації футболу Сумської області Андрій Прохорович та заступник голови АФСО Альберт Молгамов передали продуктові набори.

«На жаль, через карантинні обмеження не вдалося поспілкуватися з ветеранами. Але в нас це попереду, після карантину», — сказав Андрій Прохорович. 

Нагадаємо, що автомобілем АФСО здійснюється перевезення до місця роботи лікарів та медпрацівників Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу АР Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини