Асоціація футболу Волині активно долучилася до боротьби з поширенням коронавірусу

Продовжуємо знайомити з діяльністю регіональних асоціацій футболу та інших колективних членів Української асоціації футболу з підтримки ініціативи УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Ми вже розповідали про діяльність у цьому напрямку Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської та Полтавської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України.

Фото ffv.at.ua

Активно долучилася до надання допомоги координаційному штабу в подоланні поширення коронавірусу (COVID-19) на території Волинської області Асоціація футболу Волині. Організовано підвоз автотранспортом АФВ працівників державних організацій, які забезпечують життєдіяльність регіону під час дії карантину. Спільно з координаційним центром по боротьбі із захворюванням Луцької міської ради здійснюється доставка продуктових наборів пільговим категоріям громадян, що опинилися у скрутних життєвих обставинах. Також обласна асоціація футболу надала фінансову допомогу благодійній місії «Надія» Волинської обласної клінічної лікарні.

Фото ffv.at.ua

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини