УАФ та АВФУ продовжують допомагати уславленим гравцям минулих років

Українська асоціація футболу та Асоціація ветеранів футболу України продовжують тримати зв’язок із ветеранами у щоденному режимі, допомагаючи під час поширення вірусу COVID-19 та дотримання в країні карантину доставкою додому продуктів, ліків та засобів особистого захисту.

Завдяки цьому уславлені футболісти та їхні родини мають змогу дотримуватися рекомендацій поводження під час карантину, менше виходити з дому та контактувати з оточуючими.

Фото прес-служби АВФУ

Символічно, що в один день маршрут допомоги охопив видатних гравців 50—60-х років минулого століття, які здобули для київського «Динамо» перше золото чемпіонату СРСР, — Андрія Бібу, Анатолія Сучкова та Володимира Сорокіна. Усі вони перебувають у гарному настрої, тримають між собою телефонний зв’язок і, до речі, наступного тижня готуються вітати свого друга Василя Турянчика з 85-річчям. Теж телефоном…

Окрім того, представники АВФУ передали допомогу відомому гравцю та селекціонеру Івану Терлецькому, а також спортсмену та журналісту Олександру Липенку.

Фото прес-служби АВФУ

Нагадаємо, що ветерани українського футболу перебувають під постійною опікою АВФУ.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу АР Крим, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.07.2020 13:01

УАФ та РОАФ передали м’ячі для рівненських команд учасників АТО

Рівненська обласна асоціація футболу спільно з Українською асоціацією...

29.06.2020 11:02

Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямова...

25.06.2020 10:05

Допомога медикам від голови Львівської асоціації футболу

Віце-президент УАФ, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевч...

14.06.2020 13:31

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати ветеранів

У зв’язку з пандемією COVID-19 та з метою протидії поширенню кор...

Підписатися на новини