Підтримка для ветеранів закарпатського футболу від обласної асоціації

Закарпатська асоціація футболу надала фінансову допомогу ветеранам і малозабезпеченим громадським активістам.

Голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран зазначив: «У цей тяжкий період виконком ЗАФ вирішив спрямувати кошти на допомогу ветеранам і малозабезпеченим громадським активістам, загалом тим, хто брав і бере активну участь у футбольному житті краю». А заступник голови ЗАФ Віктор Наскалов додав: «Комусь потрібні купити ліки, а хтось, можливо, більше потребує наповнити великодній кошик. Тому ми вирішили надати допомогу саме у вигляді грошових коштів. Вийшло по 500 гривень на одну особу. Від Ясіня й до Великого Березного, від Міжгір’я й до Берегова охопили 126 осіб, яких представили керівники міськрайонних федерацій. Кошти передали в усі райони».

Фото ffz.org.ua

Нагадаємо, Закарпатська асоціація футболу прийняла рішення про створення координаційного штабу для здійснення допомоги ветеранам футболу, які досягли поважного віку та потребують дієвої допомоги й захисту на період дії карантину.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.07.2020 13:01

УАФ та РОАФ передали м’ячі для рівненських команд учасників АТО

Рівненська обласна асоціація футболу спільно з Українською асоціацією...

29.06.2020 11:02

Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямова...

25.06.2020 10:05

Допомога медикам від голови Львівської асоціації футболу

Віце-президент УАФ, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевч...

14.06.2020 13:31

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати ветеранів

У зв’язку з пандемією COVID-19 та з метою протидії поширенню кор...

Підписатися на новини