Херсонська обласна асоціація футболу продовжує щоденне перевезення працівників обласної інфекційної лікарні

Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу, створений на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19, продовжує щоденне перевезення автомобілем ХОАФ медичних працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні в період карантину.

Більшість хворих із міста та області потрапляють саме до Херсонської обласної інфекційної лікарні. Саме тут робиться тестування та перевіряється  більшість тестів із Херсонської області для діагностики COVID-19. Саме в цій лікарні проводиться лікування пацієнтів у разі виявлення в них коронавірусної інфекції. Лікарня має для цього необхідні медикаменти та необхідне обладнання, у тому числі й апарати штучної вентиляції легень. Аби подолати пандемію, медики працюють у посиленому режимі. І дуже важливо, щоб їхня допомога була вчасною.

Нагадаємо, Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу здійснює допомогу ветеранам футболу Херсонщини в доставці продуктів харчування чи ліків та співпрацює з Єдиним антикризовим штабом Херсонської області.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини