Львівська асоціація футболу продовжує допомагати медикам

Голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко надав допомогу Рудківській лікарні, яка є опорною для прийому пацієнтів із підозрою на захворювання коронавірусом COVID-19 із чотирьох районів області. Медзаклад у Рудці отримав антисептики для дезінфекції рук і приміщень.

Завідувач терапевтичним відділенням Рудківської лікарні, заслужений лікар України Василь Процько зазначив: «Ми щиро вдячні голові Львівської асоціації футболу за таку цінну і важливу для нас допомогу. Адже антисептики дорогі, їх треба багато для використання, а державних коштів недостатньо для закупівлі необхідного».

Нагадаємо, раніше допомогу від ЛАФ отримали футбольні ветерани регіону, а також вихованці дитячих будинків області та 8-а клінічна лікарня міста ЛьвоваТакож Олександр Шевченко фінансово долучився до проведення операції Ростиславу Поточняку на кульшовому суглобі та допоміг придбати ліки Віктору Бурмістрову.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини