Одеська обласна футбольна асоціація привітала медиків із Великоднем

Заступник голови Одеської обласної футбольної асоціації Ігор Шуховцев передав смачні пасхальні продуктові набори лікарям обласного клінічного медичного центру.

ООФА з великою повагою та вдячністю ставиться до надважливої праці фахівців, які зараз перебувають на передовій у боротьбі із COVID-19. Одеська обласна асоціація висловила вдячність за благодійну ініціативу народному депутату Олександру Горенюку та тенісистці Даяні Ястремській!

Фото oofa.com.ua

Нагадаємо, раніше представники Одеської обласної футбольної асоціації доставили та передали ветеранам продукти харчування та ліки.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської та Волинської обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини