Закарпатська асоціація футболу продовжує піклуватися про ветеранів та малозабезпечених

Кошти, які є на рахунку Закарпатської асоціації футболу, і надалі в цей складний час спрямовуватимуть на допомогу ветеранам та іншим групам населення, які цього потребують.

Про це повідомив голова ЗАФ Іван Дуран. А заступник голови обласної асоціації Віктор Наскалов додав: «У квітні ми надали допомогу 126-ти ветеранам футболу нашого краю. Зараз планується третя хвиля допомоги ветеранам та малозабезпеченим. Хочемо надати допомогу і нашим лікарям, які ризикуючи життям, захищають усіх нас. Рішення проведемо через виконком, але впевнений: у його членів не буде з цього приводу заперечень. Крім ветеранів, зокрема, плануємо допомогти дітям Перечинської ЗОШ-інтернату, які заразилися коронавірусом, та лікарям».

Нагадаємо, Закарпатська асоціація футболу прийняла рішення про створення координаційного штабу для здійснення допомоги ветеранам футболу, які досягли поважного віку та потребують дієвої допомоги й захисту на період дії карантину.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської, Волинської та Запорізької обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини