Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямовані на подолання пандемії коронавірусу.

Було придбано необхідні медикаменти й засоби для трьох основних медичних закладів області, які лікують від COVID-19, — обласної клінічної інфекційної лікарні, обласного протитуберкульозного диспансеру та обласної клінічної лікарні ім. Андрія Новака. За дорученням голови ЗАФ Івана Дурана його заступник Віктор Качур передав медикам необхідну допомогу.

Нагадаємо, що від Федерації футболу Ужгорода матеріальну допомогу отримав почесний працівник фізичної культури і спорту України, один із найвідоміших дитячих тренерів у краї Олександр Філіп. Окрім того, Олександру Івановичу було вручено почесну відзнаку Української асоціації футболу. Кошти, які є на рахунку Закарпатської асоціації футболу, у цей складний час спрямовуються на допомогу ветеранам та іншим групам населення, які цього потребують.

Фото ffz.org.ua

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Львівської, Полтавської, Волинської, Запорізької та Вінницької обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної Республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини