Допомога медикам від голови Львівської асоціації футболу

Віце-президент УАФ, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко придбав за власні кошти пересувний рентген-апарат, який Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках передали представники благодійного фонду «Ridni».

Зі слів генерального директора госпіталю, в якому на лікуванні перебувають хворі на COVID-19, Максима Прокопенка, цей апарат можна використовувати в різних стаціонарних відділеннях, зокрема реанімаційному.

Фото Михайла Пахолюка

Нагадаємо, з ініціативи й за особистої фінансової підтримки голови Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка працівники ЛАФ передали традиційні продуктові набори футбольним ветеранам Дрогобицького та Миколаївського районів області. Також допомогу від ЛАФ отримали близько півсотні футбольних ветеранів Львівщини та їхніх родичів.

Раніше ми повідомляли про діяльність Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської, Луганської, Рівненської, Полтавської, Волинської, Запорізької та Вінницької обласних асоціацій, Асоціації футболу Автономної Республіки Крим, а також Асоціації ветеранів футболу України, які підтримали ініціативу УАФ щодо допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.07.2020 13:01

УАФ та РОАФ передали м’ячі для рівненських команд учасників АТО

Рівненська обласна асоціація футболу спільно з Українською асоціацією...

29.06.2020 11:02

Провідні медичні установи Закарпаття отримують допомогу від обласної асоціації футболу

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати заходи, спрямова...

14.06.2020 13:31

Закарпатська асоціація футболу продовжує підтримувати ветеранів

У зв’язку з пандемією COVID-19 та з метою протидії поширенню кор...

09.06.2020 12:02

Представники одеської обласної асоціації допомогли ветеранам футболу

Одеська обласна футбольна асоціація продовжує підтримувати легендарних...

Підписатися на новини