«Інклюзивні футбольні секції» працюють на Черкащині
У місті Черкаси завершено проєкт Української асоціації футболу та Черкаської обласної асоціації футболу «Інклюзивні футбольні секції». Проєкт реалізовувався в інклюзивній групі «Чемпіони по життю» муніципально-спортивного клубу «Дніпро» (Черкаси).
«У групі «Чемпіони по життю» діти з порушенням здоров‘я мають змогу відвідувати секцію на постійній основі та покращувати свої фізичні вміння й навички і, що найголовніше, поліпшувати своє здоров’я. На тренуваннях із ними працюють кваліфіковані тренери, які мають досвід у сфері спорту та реабілітації, — Наталія Кулинич, Тетяна Король та Михайло Якунін.
Фото АФЧО
За допомогою інвентарю, який у межах проєкту «Інклюзивні футбольні секції» нам надала Українська асоціація футболу, на тренуваннях ми проводимо різноманітні вправи з елементами футболу, рухливі та рекреаційні ігри, естафети.
Також у ролі волонтерів клуб залучає спортсменів МСК «Дніпро», що є додатковим стимулом для дітей.
Фото АФЧО
Дякую Українській асоціації футболу, Черкаській обласній асоціації футболу та муніципально-спортивному клубу «Дніпро» за чудову ініціативу та постійну підтримку», — поділився своїми враженнями тренер проєкту Богдан Кулинич.
Фото АФЧО
Мама одного з учасників проєкту зазначає, що її сину дуже подобається займатися у групі «Чемпіони по життю»: «Тому що, окрім фізичних активностей, син має змогу під час тренувань спілкуватися з іншими дітьми. Дякую від імені всіх батьків тренерам та організаторам цього проєкту».
«Варто зауважити, що подібні проєкти та ініціативи дуже важливі для дітей, які зараз багато часу проводять у сховищах під час повітряної тривоги. Дякую МСК «Дніпро» та Українській асоціації футболу за реалізацію проєкту на Черкащині. Черкаська обласна асоціація футболу завжди підтримує популяризацію та розвиток дитячого футболу і спорту загалом.
Фото АФЧО
Наступною точкою в географії проєкту на Черкащині стане місто Шпола, де заняття проводитимуться на базі місцевої ДЮСШ», — зауважив заступник голови Черкаської обласної асоціації футболу Олександр Кочергін.
Фото АФЧО
Основні цілі проєкту УАФ:
— поліпшити психоемоційний і фізичний стан дітей з інвалідністю та з особливими освітніми потребами через залучення їх до фізичних активностей проєкту та соціалізацію;
— змінити ставлення українського суспільства до людей з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами;
— надати доступ до інклюзивних занять спортом;
— розкрити дитячий потенціал;
— об'єднати дітей і дорослих, незалежно від особливостей фізичного й психічного розвитку;
— надати мотивацію в масовому футболі для всіх дітей, незалежно від здібностей, статі, соціальних проблем;
— активізувати місцеві громади через міжсекторні мережі (учителі, тренери, психологи, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати тощо).
Завдяки УАФ секції забезпечені дитячою футбольною формою, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.
Проєкт UEFA PLAYMAKERS працює в селі Панка на Буковині
У селі Панка на Буковині успішно реалізується проєкт UEFA PLAYMAKERS,...
Різдвяний ветеранський турнір пам’яті Віктора Колотова, Євгена Рудакова та Володимира Трошкіна: переможцем стала команда з Луцька
28 грудня в місті Буча відбувся ювілейний, 25-й за ліком, ве...
В УАФ відбувся семінар арбітрів другого року навчання
У Києві відбувся семінар для арбітрів другого року навчання Національн...
Офіційно. Відбулося засідання Виконкому УАФ
6 грудня в столичному Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого...