реєстрація
на турнір

Починаючи з 20 лютого кожен бажаючий має змогу зареєструватися для участі у відборі до національної збірної команди України з кіберфутболу в дисципліні FIFA, яка візьме участь у турнірі FIFA eNations Cup. Реєстрація триватиме до 5 березня.

Відбір відбудеться на двох ігрових платформах: XBOX One та PlayStation 4, та складатиметься з трьох етапів – двох он-лайн частин та офф-лайн фіналу, що відбудуться в період із 7-го по 29 березня поточного року.

За результатами он-лайн кваліфікацій буде сформований повний список з 32-ох учасників, які візьмуть участь в офф-лайн фіналі. Переможці на кожній з ігрових платформ отримають статус офіційних гравців української національної збірної команди з кіберфутболу в дисципліні FIFA.


Фіналісти турніру отримають призи та подарунки від партнерів змагань. Узяти участь у заході може кожен, хто має паспорт громадянина України та досяг 16-річного віку. Участь у змаганнях абсолютно безкоштовна. Окрім турнірної частини, на учасників чекає насичена конкурсна програма, де кожен матиме змогу заявити про свої ігрові навички та продемонструвати кіберспортивний хист. Систему конкурсів буде оприлюднено додатково. Отримати актуальну інформацію стосовно турніру ви можете на офіційному каналі в Telegram.

Реєстрація

закрито
Генеральний медіа-партнер Gameinside
Нагадаємо, що Україна візьме участь у відборі до чемпіонату Європи з кіберфутболу, фінальна частина якого пройде під час чемпіонату Європи з футболу 9—10 липня 2020 року в Лондоні. Читати повністю

кіберфутбол

Новини кіберфутболу Усі новини кіберфутболу
04.04.2020 12:00

Менеджер збірної України з кіберфутболу: «Ми виграли головний матч — проти Чорногорії, але нас підвела Італія»

Менеджер збірної України з кіберфутболу Костянтин Дем'яненко підсумував в...

31.03.2020 11:56

Збірна України з кіберфутболу посіла третє місце у відбірній групі чемпіонату Європи 2020 року

Збірна України з кіберфутболу у дисципліні PES не зуміла пробитися до фін...

Галерея відео

Останні відео Відеогалерея

спонсори

Фінансовий партнер української національної збірної команди з кіберфутболу
Підписатися на новини