Національна жіноча збірна

Національна жіноча збірна

Національна жіноча збірна Усі новини
banner
28.05.2024 14:00

Євро-2025 серед жіночих команд. Збірна України розпочала підготовку до матчів відбору з Уельсом

Жіноча збірна України розпочала навчально-тренувальний збір для підготовки та участі у двох матчах відбору Євр...

20.05.2024 21:17

Євро-2025 серед жіночих команд: оголошено склад збірної України для участі в матчах проти Уельсу

Головний тренер національної жіночої збірної України Володимир Пятенко оголосив список із 23-х гравчинь,...

17.05.2024 10:05

На Конгресі ФІФА обрали країну-господаря жіночого ЧС-2027

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) на своєму 74-му конгресі визначила переможця тендеру на прове...

Жіноча Ліга націй-2023/2024. Група В3
Місце Команди Матчі Перемоги Нічиї Поразки РМ Очки
1 Польща 6 5 1 0 11—4 16
2 Сербія 6 3 1 2 10—5 10
3 Україна 6 2 0 4 5—7 6
4 Греція 6 1 0 5 3—13 3

Жіноча Ліга націй-2023/2024. Група В3

1 тур

22.09.2023

Україна — Сербія — 1:2 

Греція — Польща — 1:3

2 тур

26.09.2023

Польща — Україна — 2:1

Сербія — Греція — 4:0

3 тур

27.10.2023

Греція — Україна — 2:1

Польща — Сербія — 2:1

4 тур

31.10.2023

Україна — Греція — 1:0

Сербія — Польща — 1:1

5 тур

01.12.2023

Україна — Польща — 0:1

Греція — Сербія — 0:2

6 тур

05.12.2023

Сербія — Україна — 0:1

Польща — Греція — 2:0

Результати жеребкування жіночої Ліги націй-2023/2024

Ліга А

Група А1: Англія, Нідерланди, Бельгія, Шотландія.

Група А2: Франція, Норвегія, Австрія, Португалія.

Група А3: Німеччина, Данія, Ісландія, Уельс.

Група А4: Швеція, Іспанія, Італія, Швейцарія.

Ліга В

Група В1: Ірландія, Північна Ірландія, Угорщина, Албанія.

Група В2: Фінляндія, Румунія, Словаччина, Хорватія.

Група В3: Польща, Сербія, Україна, Греція.

Група В4: Чехія, Словенія, Боснія і Герцеговина, білорусь.

Ліга С

Група С1: Мальта, Молдова, Латвія, Андорра.

Група С2: Туреччина, Люксембург, Литва, Грузія.

Група С3: Азербайджан, Чорногорія, Кіпр, Фарерські о-ви.

Група С4: Ізраїль, Естонія, Казахстан, Вірменія.

Група С5: Північна Македонія, Косово, Болгарія.

Як відбуватимуться матчі у групах?

Усі матчі на груповому етапі проводитимуться відповідно до звичного формату — удома та на виїзді проти кожного суперника у групі. За перемогу нараховуватимуться три очки, за нічию — одне, за поразку — жодного.

Хто вилітає? Хто зіграє у стикових матчах?

Ліга A

Дві найкращі команди в кожній групі залишаються в Лізі А в межах європейської кваліфікації жіночого ЧЄ-2025.

Чотири команди, які посіли треті місця, грають у стикових матчах проти збірних, які посіли другі місця у групах Ліги B. Переможець кожного протистояння зіграє в Лізі A в межах європейської кваліфікації; команди, що програли, зіграють у Лізі B.

Команди, що посіли четверті місця, вилітають до Ліги B.

Ліга B

Чотири переможці груп переходять у Лігу А.

Чотири команди, що посіли другі місця, грають у стикових матчах проти збірних, які посіли треті місця в Лізі А. Переможці зіграють у Лізі А; команди, що програли, зіграють у Лізі B.

Три найкращі команди, які посіли треті місця, грають у стикових матчах проти трьох найкращих команд, що посіли другі місця у Лізі C. Переможці зіграють у Лізі B у межах європейської кваліфікації; команди, що програли, зіграють у Лізі C.

Команда з найнижчим рейтингом серед тих, хто посів третє місце, і чотири команди, що посіли четверті місця, переходять до Ліги C.

Ліга C

П'ять переможців груп переходять до Ліги B.

Три найкращі команди, що посіли другі місця, грають у стикових матчах із трьома найкращими командами, які посіли треті місця в Лізі B. Переможці зіграють у Лізі B у межах європейської кваліфікації; команди, що програли, зіграють у Лізі C.

Інші команди залишаються в Лізі C.

Матчі за підвищення/пониження у класі

Пари формуються жеребкуванням, у межах протистоянь проводяться матчі вдома та на виїзді. Команди, які посіли у своїх групах треті місця, вважаються сіяними й матчі-відповіді проводять удома.

Підписатися на новини