«Відкриті уроки футболу» крокують Закарпаттям

Фестиваль у межах проєкту Української асоціації футболу та обласних асоціацій футболу «Відкриті уроки футболу» завітав на стадіон села Кострино, що на Великоберезнянщині.

На арені зібралося понад 90 дітей віком від дев'яти до 13-ти років із сіл Кострино, Сіль, Ставне та Вишка. На урочистому відкритті присутніх привітали голова Костринської територіальної громади Василь Черевка та голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран.

Фото zaf.org.ua

Заняття розпочалися з розминки, яку провела Марина Чаварга. У чотирьох спортивних локаціях із дітьми працювали тренери Валерій Шкура, Вікторія Рапа, Сергій Мотринець та Марина Чаварга. У п’ятому секторі з дівчатами та хлопцями займалася психологиня Ірина Небесник. Цікавим для дітей став шостий сектор (безпековий компонент). Його очолював Владислав Комен, якому допомагали інспекторка сектору ювенальної превенції, капітан поліції Діана Гайданка, поліцейський офіцер громади Великоберезнянської ТГ, капітан поліції Олександр Пасіка та представники МНС. Тут дітей знайомили з питаннями безпеки. У кожній локації тренерам допомагали молоді волонтери — старшокласники місцевих шкіл.

Фото zaf.org.ua

На завершення кожен учасник отримав подарунки від благодійної організації «Благодійний фонд підтримки спортсменів та футболістів «Академія футболу Карпатія» та громадської організації «Західна єдність». Також усі діти отримали на згадку футболки й дипломи учасників проєкту, а школи, які брали участь, — спортивний інвентар для подальших занять футболом.

Проєкт Української асоціації футболу та обласних асоціацій футболу «Відкриті уроки футболу» за підтримки УЄФА — це:

  • психосоціальна підтримка дітей військових ЗСУ, дітей ВПО, дітей, постраждалих від війни;
  • об’єднання й дружба дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальна інтеграція;
  • інклюзивне середовище, учасники незалежно від рівня здібностей, статі, а також участь дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання з безпеки в умовах війни;
  • філософія масового футболу — радість від гри замість результату за всяку ціну;
  • виховання здорового способу життя;
  • розвиток волонтерства;
  • активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (учителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати тощо).

Усі заходи проєкту проводяться в регіонах за погодженням з обласними військовими адміністраціями.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
17.11.2024 13:00

Враження від «Інклюзивних футбольних секцій» в Одесі

Ще одним містом у географії проєкту Української асоціації футболу &laq...

14.11.2024 12:00

Програма розвитку шкільного футболу УАФ реалізується на Одещині

На Одещині активно реалізується програма розвитку шкільного футболу Ук...

Підписатися на новини