«Відкриті уроки футболу» продовжили свою місію в Полтаві
У Полтаві відбувся фестиваль за проєктом Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу». У заходах на стадіоні «Молодіжний» брали участь 72 юні учасники, які займалися на шести локаціях.
«Заходи мали на меті надання психологічної підтримки дітям в умовах війни й допомогу дітям-переселенцям. Учасники вчилися використовувати швидкісний парашют, управлялися в мінній безпеці з веденням м’яча, забивали його в «незаміновані» ворота, грали в «рибки», виконували стрибки на координаційній драбині, перетягували канат, грали у футбол командами у складах 6х6.
Фото АФП
Приємним бонусом для навчальних закладів, що брали участь у заході, став також спортивний інвентар від УАФ та Асоціації футболу Полтави, який лишиться для подальших футбольних потреб і використання під час проведення тренувань та інших спортивно-масових заходів. Усі учасники заходу отримали футболки з логотипом футбольного фестивалю.
Фото АФП
Реалізація проєкту «Відкриті уроки футболу» стала можливою завдяки стійкості та самовідданості ЗСУ. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість навчатися, розвиватися, втілювати свої плани в життя», — заявив лідер місцевих волонтерів Дмитро Фоменко.
Фото АФП
Проєкт Української асоціації футболу та обласних асоціацій «Відкриті уроки футболу» за підтримки фонду «Нова демократія» (NDF), Асоціації крос-культурних проєктів (CCPA) із Данії та УЄФА — це:
- психосоціальна підтримка дітей військових ЗСУ, дітей ВПО, дітей, постраждалих від війни;
- об’єднання й дружба дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальна інтеграція;
- інклюзивне середовище, учасники незалежно від рівня здібностей, статі, а також участь дітей з особливими освітніми потребами;
- знання з безпеки в умовах війни;
- філософія масового футболу — радість від гри замість результату за всяку ціну;
- виховання здорового способу життя;
- розвиток волонтерства;
- активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (вчителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати тощо).
Усі заходи проєкту проводяться в регіонах за погодженням з обласними військовими адміністраціями.
Проєкт UEFA PLAYMAKERS працює в селі Панка на Буковині
У селі Панка на Буковині успішно реалізується проєкт UEFA PLAYMAKERS,...
Різдвяний ветеранський турнір пам’яті Віктора Колотова, Євгена Рудакова та Володимира Трошкіна: переможцем стала команда з Луцька
28 грудня в місті Буча відбувся ювілейний, 25-й за ліком, ве...
В УАФ відбувся семінар арбітрів другого року навчання
У Києві відбувся семінар для арбітрів другого року навчання Національн...
Офіційно. Відбулося засідання Виконкому УАФ
6 грудня в столичному Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого...