30 тренерів завершили курс навчання за програмою С-ліцензії УАФ із модулем EORE
Завершилася оціночна сесія першого в нашій країні тренерського курсу для отримання С-ліцензії УАФ із модулем EORE (рятувальне навчання щодо ризику використання вибухонебезпечних предметів).
30 слухачів курсу успішно пройшли атестацію, презентувавши отримані знання та навички на теоретичних іспитах і через виконання практичних завдань. Частина випускників продовжить роботу із програмою для просування рятівних меседжів EORE через футбольні активності в рідних регіонах — Київській, Харківській і Чернівецькій областях. Інші учасники здобудуть С-ліцензії УАФ за підсумками виконання додаткових завдань із залученням дитячих команд.
Фото прес-служби УАФ
У заключний день курсу на базу ФК «Лівий берег», яка стала місцем проведення навчання, підтримати учасників завітали керівник проєкту, член Виконкому Асоціації аматорського футболу України, член комісії з масового футболу УЄФА Олександр Каденко та виконавчий директор Харківської обласної асоціації футболу Олена Коробка.
Фото прес-служби УАФ
Окрім тренерського навчання, слухачі курсу здобули професійні навички щодо безпечної поведінки та мінімізації ризиків в умовах війни в межах модулю «EORE: Навчання щодо ризику вибухонебезпечних предметів» від викладачів організації Spirit of Soccer. Наразі SOS реалізовує чотири футбольні програми EORE в Камбоджі, Лаосі, Колумбії та Іраку, що охоплюють 80 тис. учасників на рік. Україна стала 15-ю країною, яка прийняла цю програму.
Фото прес-служби УАФ
Важливим доповненням до підвищення тренерської кваліфікації стало проходження слухачами тренінгу з домедичної допомоги від благодійного фонду Smart Medical Aid, адже в умовах війни прикладні знання з базової підтримки життя конче необхідні кожному українцю.
Фото прес-служби УАФ
Нагадаємо, що реалізація проєкту здійснюється Асоціацією аматорського футболу України у співпраці з Українською асоціацією футболу та за підтримки Державного департаменту США.
Фото прес-служби УАФ
Робота з навчання футбольних тренерів правилам цивільної безпеки в постраждалих від війни регіонах України розрахована на три роки. На другий рік реалізації програми кількість залучених регіонів планується збільшити з трьох до шести.
Президент УАФ Андрій Шевченко запросив керівництво ФІФА та УЄФА відвідати Україну
Під час XXVII чергового Конгресу Української асоціації футболу (наживо...
Ігоря Дедишина призначено технічним директором Української асоціації футболу
Відомого в Україні футбольного функціонера Ігоря Дедишина призначено т...
У Житомирі відбулися курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури
24—27 березня в Житомирі проходили курси підвищення кваліфікації...
Євро-2025 (WU-19). Стартовий матч молодіжної жіночої збірної України у другому раунді відбору сьогодні не відбудеться
Молодіжна жіноча збірна України не змогла вчасно вилетіти до Великої Б...