30 тренерів завершили курс навчання за програмою С-ліцензії УАФ із модулем EORE

Завершилася оціночна сесія першого в нашій країні тренерського курсу для отримання С-ліцензії УАФ із модулем EORE (рятувальне навчання щодо ризику використання вибухонебезпечних предметів).

30 слухачів курсу успішно пройшли атестацію, презентувавши отримані знання та навички на теоретичних іспитах і через виконання практичних завдань. Частина випускників продовжить роботу із програмою для просування рятівних меседжів EORE через футбольні активності в рідних регіонах — Київській, Харківській і Чернівецькій областях. Інші учасники здобудуть С-ліцензії УАФ за підсумками виконання додаткових завдань із залученням дитячих команд.

Фото прес-служби УАФ

У заключний день курсу на базу ФК «Лівий берег», яка стала місцем проведення навчання, підтримати учасників завітали керівник проєкту, член Виконкому Асоціації аматорського футболу України, член комісії з масового футболу УЄФА Олександр Каденко та виконавчий директор Харківської обласної асоціації футболу Олена Коробка.

Фото прес-служби УАФ

Окрім тренерського навчання, слухачі курсу здобули професійні навички щодо безпечної поведінки та мінімізації ризиків в умовах війни в межах модулю «EORE: Навчання щодо ризику вибухонебезпечних предметів» від викладачів організації Spirit of Soccer. Наразі SOS реалізовує чотири футбольні програми EORE в Камбоджі, Лаосі, Колумбії та Іраку, що охоплюють 80 тис. учасників на рік. Україна стала 15-ю країною, яка прийняла цю програму.

Фото прес-служби УАФ

Важливим доповненням до підвищення тренерської кваліфікації стало проходження слухачами тренінгу з домедичної допомоги від благодійного фонду Smart Medical Aid, адже в умовах війни прикладні знання з базової підтримки життя конче необхідні кожному українцю.

Фото прес-служби УАФ

Нагадаємо, що реалізація проєкту здійснюється Асоціацією аматорського футболу України у співпраці з Українською асоціацією футболу та за підтримки Державного департаменту США. 

Фото прес-служби УАФ

Робота з навчання футбольних тренерів правилам цивільної безпеки в постраждалих від війни регіонах України розрахована на три роки. На другий рік реалізації програми кількість залучених регіонів планується збільшити з трьох до шести.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.04.2025 13:25

Президент УАФ Андрій Шевченко запросив керівництво ФІФА та УЄФА відвідати Україну

Під час XXVII чергового Конгресу Української асоціації футболу (наживо...

09.04.2025 15:30

Ігоря Дедишина призначено технічним директором Української асоціації футболу

Відомого в Україні футбольного функціонера Ігоря Дедишина призначено т...

07.04.2025 15:00

У Житомирі відбулися курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури

24—27 березня в Житомирі проходили курси підвищення кваліфікації...

Підписатися на новини