Козятин прийняв «Відкриті фестивалі футболу»: 72 дитини, шість тренерів, море емоцій

У Козятині, що на Вінниччині, відбулася подія, яка надовго запам’ятається юним мешканцям, — «Відкриті фестивалі футболу». Це спортивне свято, організоване за підтримки Української асоціації футболу, об’єднало 72 дитини, які мали змогу зануритися у світ футболу, отримати нові навички та, звісно, весело провести час.

Фото ВОАФ

Серцем цього заходу стали шість тренерів-волонтерів, які з величезним ентузіазмом та професіоналізмом проводили заняття. Вони ділилися з дітьми своїми знаннями, навчали базовим елементам гри, як-от дриблінг, пас та удари по воротах, а також організовували цікаві ігрові вправи. Атмосфера на полі була сповнена позитиву, сміху та справжнього спортивного азарту. Тренери не лише навчали техніці, а й прищеплювали дітям командний дух, взаємоповагу та любов до спорту.

Фото ВОАФ

Родзинкою фестивалю стали подарунки для кожного учасника. Усі 72 дитини отримали брендовані футболки та кепки, що одразу ж зробило їх частиною великої футбольної родини. Ці подарунки не лише стали приємним сувеніром, а й створили відчуття єдності серед юних спортсменів. Крім того, діти отримали солодощі, що стало чудовим завершенням активного дня та додало ще більше позитивних емоцій.

Фото ВОАФ

Фестиваль у Козятині став яскравим прикладом того, як спільні зусилля можуть створити справжнє свято для дітей, надавши їм можливість спробувати себе у футболі та відчути себе справжніми спортсменами. 

Фото ВОАФ

Проєкт Української асоціації футболу «Відкриті фестивалі футболу» — це:

  • молодіжне лідерство у громадах;
  • психосоціальна підтримка дітей військовослужбовців ЗСУ, дітей ВПО, дітей, які постраждали від війни;
  • об’єднання та дружба між дітьми ВПО й місцевими дітьми, соціальна інтеграція;
  • інклюзивне середовище, в якому беруть участь усі, зокрема діти з особливими освітніми потребами;
  • знання з безпеки в умовах війни;
  • філософія масового футболу — радість від гри замість результату за всяку ціну;
  • виховання здорового способу життя;
  • розвиток волонтерства;
  • активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (молодіжні лідери, учителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, місцева влада, меценати тощо).
НОВИНИ ПО ТЕМІ
27.06.2025 17:28

У Києві відбувся турнір військових частин (підрозділів) 12-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ

27 червня на київському НТК ім. В. Баннікова до Дня Конституції Україн...

13.06.2025 16:00

У Житомирі вчителі фізичної культури отримали дипломи УАФ категорії D

30 учителів фізичної культури стали власниками дипломів категорії...

09.06.2025 10:25

У Зборові відбувся «Відкритий фестиваль футболу»

22 травня у Зборівській громаді на міському стадіоні «Колос&raqu...

27.05.2025 12:00

На Харківщині відновилися змагання серед дівочих команд під егідою обласної асоціації футболу

25 травня в місті Валки відбувся турнір «Футбольні зірочки Харкі...

Підписатися на новини