30 тренерів завершили курс навчання за програмою С-ліцензії УАФ із модулем EORE
Завершилася оціночна сесія першого в нашій країні тренерського курсу для отримання С-ліцензії УАФ із модулем EORE (рятувальне навчання щодо ризику використання вибухонебезпечних предметів).
30 слухачів курсу успішно пройшли атестацію, презентувавши отримані знання та навички на теоретичних іспитах і через виконання практичних завдань. Частина випускників продовжить роботу із програмою для просування рятівних меседжів EORE через футбольні активності в рідних регіонах — Київській, Харківській і Чернівецькій областях. Інші учасники здобудуть С-ліцензії УАФ за підсумками виконання додаткових завдань із залученням дитячих команд.
Фото прес-служби УАФ
У заключний день курсу на базу ФК «Лівий берег», яка стала місцем проведення навчання, підтримати учасників завітали керівник проєкту, член Виконкому Асоціації аматорського футболу України, член комісії з масового футболу УЄФА Олександр Каденко та виконавчий директор Харківської обласної асоціації футболу Олена Коробка.
Фото прес-служби УАФ
Окрім тренерського навчання, слухачі курсу здобули професійні навички щодо безпечної поведінки та мінімізації ризиків в умовах війни в межах модулю «EORE: Навчання щодо ризику вибухонебезпечних предметів» від викладачів організації Spirit of Soccer. Наразі SOS реалізовує чотири футбольні програми EORE в Камбоджі, Лаосі, Колумбії та Іраку, що охоплюють 80 тис. учасників на рік. Україна стала 15-ю країною, яка прийняла цю програму.
Фото прес-служби УАФ
Важливим доповненням до підвищення тренерської кваліфікації стало проходження слухачами тренінгу з домедичної допомоги від благодійного фонду Smart Medical Aid, адже в умовах війни прикладні знання з базової підтримки життя конче необхідні кожному українцю.
Фото прес-служби УАФ
Нагадаємо, що реалізація проєкту здійснюється Асоціацією аматорського футболу України у співпраці з Українською асоціацією футболу та за підтримки Державного департаменту США.
Фото прес-служби УАФ
Робота з навчання футбольних тренерів правилам цивільної безпеки в постраждалих від війни регіонах України розрахована на три роки. На другий рік реалізації програми кількість залучених регіонів планується збільшити з трьох до шести.
У Києві відбувся турнір військових частин (підрозділів) 12-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ
27 червня на київському НТК ім. В. Баннікова до Дня Конституції Україн...
У Житомирі вчителі фізичної культури отримали дипломи УАФ категорії D
30 учителів фізичної культури стали власниками дипломів категорії...
У Зборові відбувся «Відкритий фестиваль футболу»
22 травня у Зборівській громаді на міському стадіоні «Колос&raqu...
На Харківщині відновилися змагання серед дівочих команд під егідою обласної асоціації футболу
25 травня в місті Валки відбувся турнір «Футбольні зірочки Харкі...