ЧС-2024 з футзалу. Збірна України обіграла команду Венесуели й пробилася до півфіналу

У своєму пятому поєдинку фінального турніру ЧС-2024 збірна України з футзалу в 1/4 фіналу обіграла команду Венесуели.

На груповому етапі наша збірна спочатку поступилася Аргентині (1:7), а потім перемогла Анголу (7:2) та Афганістан (4:1). Посівши у квартеті друге місце, в 1/8 фіналу синьо-жовті здолали команду Нідерландів (3:1). Нашим суперником у чвертьфіналі виявилася Венесуела, яка несподівано перемогла Іспанію — 2:1, забивши вирішальний м'яч на передостанній хвилині.

На старті зустрічі в Ташкенті українці кілька разів пробили по воротах, а на 5-й хвилині відкрили рахунок, коли Абакшин замкнув простріл Корсуна від лицьової. Венесуельці зуміли швидко відігратися — передачу партнера замкнув Мільтон Франсія.

Фото ФІФА

Надалі була низка небезпечних ударів від збірної України, проте Вільялобос стояв стіною. Утім, на 14-й хвилині наші хлопці таки забили — Чернявський накрутив візаві й кіпера та відпасував на Шотурму, який розстріляв ворота. Незабаром удруге забив Абакшин, зігравши на добиванні після удару Семенченка.

Проте венесуельці одразу відповіли двома голами. Спершу Віамонте скористався обрізкою Абакшина й виграв дуель у Сухова, а потім Відаль у дотик замкнув пас партнера з ауту. На 18-й хвилині українці знову повели — Абакшин із чудової позиції пробив у поперечину, але тут же після подарунку від суперника таки відправив м’яч у ворота. Надалі Сухов здійснив пару сейвів, а до перерви встиг забити Швед, замкнувши передачу Шотурми з ауту. 5:3.

Фото ФІФА

На старті другого тайму Семенченко з передачі Абакшина збільшив перевагу українців. Пізніше відзначився Сухов — голкіпер отримав пас від Шведа на власній половині й після ефектного соло розписався у воротах. Венесуельці почали використовувати п’ятого польового й на 30-й хвилині скоротили відставання зусиллями Морільйо.

Невдовзі Чернявський забив восьмий гол у ворота Венесуели, розібравшись із кіпером після закидання Сухова. На 38-й хвилині Абакшин перехопив м’яч, а Микитюк забив уже в порожні ворота. Тож у підсумку маємо перемогу — 9:4.

Збірна України з футзалу зіграє в півфіналі чемпіонату світу вперше з 1996 року. Протистоятиме нашій команді Бразилія, а відбудеться гра 2 жовтня в Ташкенті.

Фото ФІФА

ЧС-2024 з футзалу. Фінальний турнір. 1/4 фіналу

29.09.2024

Україна — Венесуела — 9:4 (5:3)

Голи: Абакшин (5, 16, 18), Шотурма (14), Швед (20), Семенченко (21), Сухов (27), Чернявський (32), Микитюк (38) — М. Франсія (6), Віамонте (16), Відаль (17), Морільйо (30).

Україна: Сухов (Ципун, 38) — Корсун, Мельник, Семенченко, Абакшин; Савенко, Швед, Жук, Чернявський, Зварич, Шотурма (к), Микитюк, Фаренюк.

Тренер: Олександр Косенко.

Венесуела: Вільялобос — Санс, Кабаркас, Карреньйо, Віамонте; Васкес, Хіменес, Морільйо (к), М. Франсія, С. Франсія, Відаль, Морено, Торрес, Брісеньйо.

Тренер: Робінсон Ромеро.

Попереджені: Швед (17) — Відаль (8), М. Франсія (31), Брісеньйо (34).

47. Франція — Парагвай (15:30, Бухара)

48. Казахстан — Аргентина (18:00, Ташкент)

1/2 фіналу

02.10.2024

49. Україна — Бразилія (18:00, Ташкент)

03.10.2024

50. Переможець 48 — переможець 47 (18:00, Ташкент)

Матч за 3-тє місце

06.10.2024

Переможений 49 — переможений 50 (15:30, Ташкент)

Фінал

06.10.2024

Переможець 49 — переможець 50 (18:00, Ташкент)

Час початку матчів — київський.

29.09.2024 20:52

Олександр Косенко: «Хлопці віддячують уболівальникам своєю неймовірною грою»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...

29.09.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу. Сьогодні збірна України проведе матч 1/4 фіналу — проти Венесуели

В Узбекистані триває фінальний турнір чемпіонату світу з футзалу, який...

25.09.2024 11:02

Михайло Зварич: «Дякую всім партнерам і вітаю їх із перемогою!»

24 вересня збірна України в 1/8 фіналу ЧС-2024 з футзалу переграла ком...

24.09.2024 20:11

Олександр Косенко: «Добре, що ми проявили характер. Це дуже важливо для майбутнього»