«Відкриті уроки футболу» — для дітей Чернігівщини, постраждалих від війни
На Чернігівщині тривають психосоціальні футбольні заходи проєкту «Відкриті уроки футболу» для дітей із громад, які суттєво постраждали від війни.
Організацію футбольного фестивалю в Чернігові на стадіоні «Юність» забезпечили Українська асоціація футболу, Чернігівська обласна асоціація футболу та Чернігівська громада. Цього разу учасниками стали діти з Брусилова, Снов’янки, Седнева, Киїнки, Михайло-Коцюбинського, Пакуля, Трисвятської Слободи. Позитивну футбольно-психологічну підтримку забезпечували обласний координатор проєкту від ЧОАФ Анатолій Свистун, інструкторка проєкту Тетяна Джуман, місцеві волонтери Олексій Мельниченко, Родіон Толкачов, Олена Хоменко, Наталія Богуля, Олександр Прокопенко, Богдан Джуман, а також національний координатор від УАФ Євгеній Столітенко.
Фото ЧОАФ
Важливим було те, що «Відкриті уроки футболу», окрім власне веселого футболу та психологічної підтримки, включали також навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.
Місцеві школи отримали велику кількість спортивного інвентарю та м’ячів для проведення футбольних заходів, волонтери були екіпіровані, а кожна дитина, що брала участь, отримала в подарунок футболку проєкту й диплом учасника.
Всі заходи проєкту проводяться в регіонах за погодженням з обласними військовими адміністраціями.
Фото ЧОАФ
Українська асоціація футболу, за підтримки Common Goal та Асоціації крос-культурних проєктів (Данія), продовжує проєкт «Відкриті уроки футболу», що включає:
— психосоціальну підтримку дітей ВПО, дітей військових ЗСУ, дітей, постраждалих від війни;
— об’єднання і дружбу дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальну інтеграцію;
— інклюзивне середовище, залучення учасників незалежно від рівня здібностей, статі, а також участь дітей з особливими освітніми потребами;
— знання з безпеки в умовах війни;
— філософію масового футболу — радість від гри замість результату за будь-яку ціну;
— виховання здорового способу життя;
— розвиток волонтерства;
— активізацію місцевих громад через міжсекторні мережі (вчителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати та інші).
«Відкриті уроки футболу» завітали на Житомирщину
У Житомирській області в межах проєкту «Відкриті уроки футболу&r...
«Відкриті уроки футболу» завітали у Дрогобич, що на Львівщині
На Львівщині відбулися перші цього року заняття в межах традиційного в...
На Харківщині відбулися тренінги для юних футболістів у межах проєкту Spirit of Soccer
7 травня для юних футболістів міста Красноград та селища Краснопавлівк...
Вадим Костюченко: «Відкриті уроки футболу» виконують важливу місію підтримки дітей, які постраждали від війни»
Завершується цьогорічний сезон спільного соціального проєкту Українськ...