На Рівненщині провели «Відкриті уроки футболу» для дітей

На Рівненщині 16 липня стартували дводенні «Відкриті уроки футболу». Їх організувала Українська асоціація футболу спільно з міжнародними партнерами. Для участі в заході зареєструвалося майже 150 хлопців та дівчат. Частина учасників — діти-переселенці.
Фото прес-служби УАФ
Майже півтори сотні дітей зібралося на стадіоні в Острозі для участі в заняттях в межах проєкту «Відкриті уроки футболу». Один з учасників — 9-річний Євген Силюк, який евакуювався з родиною до Острога із села Ольгине Херсонської області. Розповідає, такі заняття з футболу відвідує вперше.
«Більше цікавить щось робити з м’ячем. Про мінну безпеку розповідали, ми вчили знаки, обводили м’яч, передавали його один одному через голову, через ноги», — сказав Євген.
Фото прес-служби УАФ
Організувала «Відкриті уроки футболу» УАФ спільно з іноземними партнерами для дітей, які мешкають в Острозькій тергромаді, та тих, хто виїхав із зони бойових дій.
«Загальна мета проєкту — надати психосоціальну підтримку внутрішньо переміщеним дітям, об'єднати їх і місцевих дітей у команди, згрупувати їх. Також у межах проєкту надаються гуманітарні набори для ВПО — харчові, медичні, санітарно-гігієнічні. Також надається матеріально-технічна підтримка у вигляді тренувальних речей — м’ячів, костюмів», — зазначив координатор проєкту Тарас Кир'янчук.
Футбольне поле поділили на 12 секторів. У кожному з них тренери проводять заняття з різними завданнями. Тривалість одного заняття — 10 хвилин. Навчання відбувається по коловій системі.
Фото прес-служби УАФ
Денис Боговий два місяці тому виїхав до Рівного. У рідному Лисичанську 12 років був дитячим футбольним тренером. Нині тут вчить школярів в ігровій формі розрізняти вибухонебезпечні предмети та пояснює, як діяти в разі небезпеки.
«На мою думку, це треба взяти за правило, пару хвилин приділяти, тому що ви ж знаєте, який час, як там в укриття. Щоб у дітей завжди було в голові, що робити. Краще б, аби воно їм не знадобилося, але щоб алгоритм дій був», — говорить Денис.
Фото прес-служби УАФ
Тренер Тетяна Слободян в інтелектуальній грі з елементами футболу намагається пояснити, що таке здоровий спосіб життя.
«Як правильно харчуватися, дотримуватися питного режиму, займатися спортом. І далі ми доходимо до того, що щоб займатися спортом, треба бути обов’язково здоровим, щоб бути здоровим, треба мати сильний імунітет», — пояснила тренер.
Фото прес-служби УАФ
«Я люблю такий жорсткий спорт, який містить у собі боротьбу. Тут треба перемагати й потрібно боротися за м’яч», — сказав учасник проєкту Тарас Шминдрук.
Ще одне заняття в межах «Відкритих уроків футболу» планують організувати восени. Місце його проведення ще не визначено.
«Відкриті уроки футболу» завітали на Житомирщину
У Житомирській області в межах проєкту «Відкриті уроки футболу&r...
«Відкриті уроки футболу» завітали у Дрогобич, що на Львівщині
На Львівщині відбулися перші цього року заняття в межах традиційного в...
На Харківщині відбулися тренінги для юних футболістів у межах проєкту Spirit of Soccer
7 травня для юних футболістів міста Красноград та селища Краснопавлівк...
Вадим Костюченко: «Відкриті уроки футболу» виконують важливу місію підтримки дітей, які постраждали від війни»
Завершується цьогорічний сезон спільного соціального проєкту Українськ...