Футбольная жизнь в зеркале СМИ

Интернет

 

ФУТБОЛ

 

 

Гендиректор Зари притесняет сайт болельщиков клуба?

Football.ua

21.09.11

По мнению неофициального сайта Зари, генеральный директор луганчан Сергей Рафаилов сводит личные счеты с сайтом.

«20 сентября 2011 года, аккредитованный журналист сайта fczarya.com Константин Агафонов, через пресс-службу ФК ЗАРЯ, был официально уведомлен о решении клуба, а точнее его генерального директора Сергея Рафаилова, о лишении его аккредитации на дальнейшие матчи текущего сезона. Официальная формулировка такого, по меньшей мере, странного решения, звучит как «не лояльное отношение к ФК Заря.

Чтобы разобраться в ситуации так сказать с позиции закона, мы обратились к Регламенту. В пункте 12. ст.39 раздела VI Регламента Всеукраинских соревнований по футболу среди команд клубов ОПФКУ Премьер-лига сезона 2011/2012 гг., сказано следующее: ПЛ и клуб имеют право отозвать акредитационное удостоверение представителя СМИ в случае нарушения им регламента и в других определенных случаях.

Какого либо нарушения норм действующего регламента К.Агафонов не допускал, о «не лояльном отношении» в регламенте естественно ничего не сказано. В своих статьях авторы нашего сайта всегда соблюдают принципы морали и корпоративной этики. Что вкладывает в это понятие сам ген. директор не известно, но абсолютно понятно, что журналист нашего сайта оказался жертвой личных амбиций менеджера клуба и вся эта ситуация больше похожа на сведение личных счетов, как говорят в определенных кругах «по беспределу», чем на цивилизованные отношения сторон футбольного процесса в рамках регламента.

Выражения и решения генерального директора клуба за весь период его деятельности на своем посту, а так же стиль его работы и раньше вызывали неоднозначную реакцию в футбольных кругах Луганска. Одни только его предложения забыть 1972 год чего стоят. Известно и его отнюдь не лояльное отношение к болельщикам команды. Одно только упоминание слова «болельщик» вызывает у него не прикрытое раздражение.

Неофициальный сайт луганской ЗАРИ на протяжении длительного времени информирует своих читателей о всем, что связано с любимой командой многих поколений луганских болельщиков, делает все возможное, для популяризации ЗАРИ. Сайт не является коммерческим, делается на энтузиазме простых болельщиков и главное является независимым. Вероятно некоторым официальным лицам клуба не по душе объективная оценка своей деятельности. Попытки разговаривать с нами с позиции силы мы воспринимаем как слабость и отсутствие аргументов. А когда нет аргументов, в дело вступает старый проверенный метод: «НЕ ПУЩАТЬ!»

Ну что же, раз руководство клубом перешло к подобным методам, значит, все-таки мы Сергей на верном пути и не зря делаем свое дело. Мы по прежнему, с любовью к ЗАРЕ, будем делать начатое, пусть и без аккредитации, которой нас лишили по надуманным основаниям. Только вряд ли это кому-то поможет скрыть что-то от нашего пристального взора», − гласит заявление сайта.

+++

Експерти про Мілевського: талант без стабільності

Артем Галицький

Sportanalytic.com

21.09.11

Чи справді нема за що критикувати Мілевського журналістам?  Думками про форму «динамівського» нападника поділилися знані люди в українському футболі.

«Ви що не знаєте, я з пресою не спілкуюся», − такою лаконічною фразою після матчу «Динамо» зі «Сток Сіті» Артем Мілевський відправив медівників шукати враження від гри в інших футболістів.

Причину бойкоту ЗМІ, який розпочався ще у серпні, Міля не пояснює, хоча вона й так виглядає очевидною: ну не подобається «зірковому» нападнику, що про нього пишуть та говорять.

Що ж, можливо, журналісти й справді не розуміються на футболі і їхні кпини та критика геть безпідставна. Тож «Спортаналітик» попросив проаналізувати нинішню форму Артема фахівців футболу, які вже точно, наклепів не наведуть.

Леонід Буряк, екс-тренер збірної України: ні Мілевський, ні хто інший зараз не може назвати себе лідером «Динамо»

− Мілевський, до речі, як Шевченко та Девіч, не є «чистими» форвардами. Власне, це і створює проблему з нападом у національній команді. В Україні немає «чистого» та гострого нападника. Мілевський точно ним не є − зрештою він не грає на цій позиції ні в збірній, чи «Динамо». Він не є тим форвардом, який постійно триматиме ворота суперника в напрузі, хоча саме такого нападника потребують і кияни, і збірна. Так, від нього чекають голів, але він надто далеко відходить у півзахист. Можливо, він би був навіть корисніший саме на позиції півзахисника. Але це вирішувати Юрію Сьоміну. А стосовно його форми та якості гри…

Я пригадую, як багато авансів відводили молодіжній команді, яка здобула «срібні» медалі на чемпіонаті Європи 2006 року.  На них дивилися, як на головну перспективу українського футболу: тоді відводили багато авансів заледве не половині збірній, у тому числі й Мілевському. Але я завжди говорив, що на молодіжному рівні − це слабкий показник справжніх можливостей гравця. Вони відкриваються лише у дорослому футболі, у грі за серйозні клуби та збірну. А якою є гра, ми бачимо. Мало називати чи вважати себе «зіркою» чи лідером − це тільки слова і більше нічого. Як на мене, у «Динамо» назвати себе лідером не може жоден футболіст, у тому числі й Мілевський. Принаймні цього не видно за грою «киян», що хтось із них може повністю взяти гру на себе.

Олександр Кулешевич, футбольний агент: у Мілевського є все, окрім стабільності

− Що відбувається з Мілевським, я не можу зрозуміти. Він наче завжди перебуває  на каруселях: то він у хорошій формі, то він раптово випадає з кондицій. У його віці гравець має мати таку річ як стабільність, у Артема ж цього нема. Як так: то він набирає чудових фізичних кондицій, то починає плавати у «фізиці». Незрозумілі речі! Сподіватися, що за такого положення речей, за такої нестабільної гри, місце у збірній та й в «Динамо» гарантоване, не варто.

Звісно, це справа тренерів, але я трохи знаю Олега Блохіна і його характер. Він не братиме в команду гравця, лише опираючись на його старі заслуги та досягнення. У Блохіна простий підхід: хто сильніший, той і гратиме в збірній. А Мілевський… Скільки пам’ятаю, йому завжди надавали місце в основному складі, дозволяли реалізовувати себе. Це ще чотири роки тому про нього можна було говорити як про перспективного гравця (хоча, це якась майже суто українська особливість записувати у ранг «молодих та перспективних), але точно не зараз. Свої професійні вміння футболіст має доводити щодня, а не покладатися на те, що у перспективі все налагодиться. Зараз має бути стабільність, а не перспектива, тим паче, якщо ти граєш у «Динамо» чи «Шахтарі» і отримуєш повний кредит довіри від тренера. Пригадую, як у 20 років потрапив до «Чорноморця», тоді там виступали Беланов, Гарячий: ніхто про жодну перспективу не говорив, нас одразу кидали в бій, щоб ми результатом доводили, чого вартуємо.

Нинішній футбол потребує нападників із високим футбольним інтелектом, швидкістю. Сучасний нападник не повинен лише чекати передач і забивати, а й вміти підіграти своїм партнерам. Але швидкість − це радше генетична річ, яка дається від народження. Її можна підтримувати, а от набути − ні. І от головне, що в Артема є всі, крім швидкості,  дуже потрібні для нападника якості. У нього дуже хороше футбольне мислення, розуміння ситуації, він уміє підіграти партнеру. Він має відчуття голу, виконавча майстерність у Мілевського також на високому рівні. Тому прикро, що він не завжди користується своїми перевагами. Можливо, йому потрібно дещо змінити психологію, стати впевненішим, адже,  як на мене, він може і повинен забивати більше. Повірте, у нього є всі якості нападника європейського рівня. Тільки б ще стабільність виробити…

Віктор Леоненко, кращий гравець України 1992-1994 років: Марко Девіч виглядає значно краще ніж Мілевський»

− Мілевський зараз просто мордує себе на полі. Мені абсолютно байдуже, чим він займається у позафутбольний час, куди він ходить і як розважається. Мені це зовсім не цікаво. Але ці речі жодним чином не повинні позначатися на його роботі на полі. Знаєте, я також не був пай-хлопчиком, сварився і з тренерами, і президентами з використанням різних слів. Та я будь-якої миті готовий був виходити на поле і робити те, що від мене чекали, а чекали одного − голів та результату.

Я ж не критикую Артема просто заради критики, я не маю нічого особисто проти нього. Але факт є фактом: якщо гравець виглядає на полі слабо, але при цьому позиціонує себе як велика «зірка», то хіба він має чути похвалу на свою адресу? Хоча «зірковість»  це не лише хвороба Мілевського, а заледве не кожного «динамівського» гравця. Тільки чому вони такими себе вважають, не розумію: хвалитися другим місцем у чемпіонаті України, тим, що не змогли обіграти «Сток Сіті»? Якщо повернутися до Мілевського, то, як на мене, той же Марко Девіч зараз виглядає значно цікавіше. Мені взагалі видається, що серед усіх українських нападників, Марко сьогодні робить найбільше на полі. Можливо, він не надто яскравий, але у грі з нього найбільше користі.

Узагалі з нападниками в «Динамо» ситуація така, що вони грають у нас з глибини: тобто ніби у команді два форварди, а забивати по суті нема кому. Чи варто поставити Мілевського у півзахист і не мордувати вимогами забивати голи? Хай Юрій Сьомін над цим мається, йому за це гроші платять. Але… Яка різниця: напад чи півзахист? Головне, з якою готовністю людина виходить на поле і як виконує свою роботу, не залежно від того, на якій позиції вона знаходиться. Хоча у виправдання скажу хіба таке:  у «Динамо» важко  заграти навіть дуже доброму футболісту. Адже постійно йде психологічний тиск, вимога результату вже й негайно, якісь закулісні ігри. Але це слабе виправдання: отримуєш зарплатню − відпрацьовуй її.

+++

Украина уже 60-я в рейтинге ФИФА

Football.ua

21.09.11

Сборная Украины потеряла 12 позиций в рейтинге ФИФА, и сейчас находится на не самом почетном 60-м месте.

Сменился и лидер − испанцы подвинули Нидерланды на вершине рейтинга. Четыре позиции потеряла Англия, которая сейчас восьмая. Сборная России находится на тринадцатой строчке, а армяне рванули вверх на 27 позиций, и теперь они 44-е. Но еще большего прогресса добилась команда Эстонии, улучшив свой показатель в прошлом месяце на 28 строчек. Это позволило прибалтам обойти в рейтинге Украину − сейчас эстонцы 58-е.

1. Испания

2. Нидерланды

3. Германия

4. Уругвай

5. Португалия

6. Италия

7. Бразилия

8. Англия

9. Хорватия

10. Аргентина

...

60. Украина

+++

ФК «Карпати»: Дедишина не звільнено, але повернувся Дячук-Ставицький

Galinfo.com.ua

21.09.11

У прес-центрі футбольного клубу «Карпати» спростували інформацію про звільнення генерального директора клубу Ігоря Дедишина. Як повідомив у коментарі Гал-інфо керівник прес-центру Данило Нікуленко, інформація, розповсюджена у ЗМІ, є неправдивою.

Нагадаємо, інформацію про звільнення Дедишина учора, 20 вересня, розповсюдив російський сайт «Чемпіонат». Також у повідомленні сказано, що були звільнені тренер Олександр Горобець, тренер з фізичної підготовки Микола Русу, менеджер з медичного забезпечення Юрій Макогон і масажист Руслан Канцавой. Причиною начебто стала незадовільна гра клубу у чемпіонаті України: Карпати посідають 14 місце в турнірній таблиці.

Данило Нікуленко повідомив, що тренери, менеджер та масажист були звільненні ще кілька тижнів тому.

На офіційному сайті клубу повідомлено, що звільнення обумовлене низкою помилок, що їх було допущено під час підготовки команди «Карпати» до сезону 2011/2012 та, власне, під час сезону, що своєю чергою призвело до незадовільних результатів команди на старті  чемпіонату України та у Лізі Європи.

Також учора, 20 вересня, клуб повідомив, що до роботи у ФК «Карпати» повернувся Юрій Дячук-Ставицький. Юрій Михайлович обійматиме посаду радника Почесного президента ФК «Карпати» з питань спорту.

+++
ЕВРО-2012

В. Арьев: я видел неподдельный ужас в глазах «регионалов»

Unn.com.ua

21.09.11

 Во время протестов чернобыльцев и афганцев под ВРУ в глазах депутатов от Партии регионов был неподдельный испуг. Об этом в эксклюзивном комментарии УНН сказал народный депутат от фракции НУ-НС в парламенте Владимир Арьев.

«Люди меня просили передать, если их оставят ни с чем, они будут срывать Евро-2012. Конечно, оппозиция будет поддерживать протестующих, ведь мы выступали категорически против этого закона», − сказал В. Арьев.

Он добавил, что видел неподдельный ужас на лицах регионалов, когда начались протесты.

«Они поняли, что не все так просто», − добавил он.

Напомним, как сообщал УНН, вчера, 20 сентября, под зданием Верховной Рады на митинг против принятия законопроекта № 9127 о гарантиях государства по выполнению решений судов собрались чернобыльцы и ветераны войны в Афганистане. Впоследствии они прорвали милицейский кордон и пытались взломать дверь в здании парламента, но милиция помешала этому и оттеснила протестующих от двери ВР.

По требованию оппозиционных фракций в ВР в перерыве между заседаниями парламента было созвано Согласительный совет, на котором было принято решение, что на текущей пленарной неделе этот законопроект рассматриваться не будет. Вместо этого, он будет доработан совместной парламентско-правительственной рабочей группой. Председатель фракции Партии регионов Александр Ефремов пообещал также на брифинге, что у чернобыльцев и афганцев льготы не заберут.

+++

Юрий Романенко: «Верховная Рада могла быть захвачена и сожжена»

Павел Вуец

Glavcom.ua

21.09.11

ФРАГМЕНТ МАТЕРИАЛА

Штурм Верховной Рады «афганцами» и «чернобыльцами», требующими сохранения льгот, не на шутку напугал парламентариев, давно отвыкших от непосредственного общения с электоратом. Во вторник от внепланового общения с народом депутатов спасли массивные двери, подпираемые довольно жиденькими рядами ОМОНа. И нежелание самих активистов афганских и чернобыльских организаций до последнего идти на обострение ситуации. Директор Центра политического анализа «Стратагема» Юрий Романенко, который в 2008-м году был вдохновителем нашумевшей протестной акции «Достали!», считает, что при желании Раду можно было брать штурмом, и размышляет о новой тактике протестной борьбы.(…)

(…)Усилится ли в связи с этим паранойя власти, последние проявления которой мы видели во время недавней «футболочной битвы» на Майдане? Будет ли усилена охрана ключевых госструктур?

Паранойя будет усиливаться, но опять же возникает вопрос ресурсной базы. Власть привыкла воровать − и, с одной стороны, она забирает у льготников последние деньги, а с другой стороны − миллиарды тратятся на Евро-2012, из которых хорошо, если половина пошло на дело. От своих привычек власть отказываться не собирается и перекладывает все на мелкий и средний бизнес, бюджетников и так далее. (…)

+++

Київ обрав оператора фан-зони Євро-2012

Euro2012.ukrinform.ua

21.09.11

Столиця визначила генерального оператора офіційної фан-зони Євро-2012. Переможцем конкурсу стало підприємство «Холідей сервіс», яке зобов’язалося реалізувати проект по створенню фан-зони за власний рахунок, без залучення коштів міського бюджету. За право стати оператором майданчика для вболівальників змагалися шість підприємств.

Згідно умов конкурсу, генеральний оператор має: розробити концепцію управління фан-зоною, замовити робочу документацію облаштування майданчику, отримати дозвільну документацію на роботи, організувати постачання, монтаж та демонтаж елементів інфраструктури фан-зони, охорону майна, прибирання території, роботу Vip-зони та вирішити низку інших задач.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація 29 серпня оголосила конкурс на найкращого оператора з облаштування та управління офіційною фан-зоною турніру. Претенденти мали надати свої проекти у формі презентації РowerPoint, разом з завіреними копіями документів до Головного управління Євро-2012.

Підписатися на новини