Постанова XI Конгресу ФФУ

м. Київ, 18 грудня 2009 р.
Заслухавши звіти членів Виконкому та голів постійно діючих комітетів ФФУ про роботу у 2009 році та інформацію аудиторської компанії ТОВ «АБК-Аудит» про фінансову діяльність ФФУ за 4-й квартал 2008-го − 9 місяців 2009 рр., а також запропоновані президентом ФФУ, членом Виконкому УЄФА Суркісом Г.М. головні напрямки діяльності Федерації футболу України на 2010 − 2012 роки, та обговоривши їх, XI Конгрес Федерації футболу України ВІДЗНАЧАЄ:
− успішну роботу центральних та місцевих органів виконавчої та законодавчої влади, Федерації футболу України та її осередків на місцях щодо підготовки до проведення в Україні та Польщі фінальної частини Євро-2012 та рішення Виконкому УЄФА від 12 грудня 2009 року про надання права Україні прийняти ці змагання у Донецьку, Києві, Львові та Харкові та провести фінальний матч Турніру в столиці нашої країни;
− отримання у 2009 році Україною статусу шести зірок масового футболу УЄФА, який на сьогодні мають загалом лише 7 європейських країн;
− завоювання юнацькою (U-19) збірною командою України золотих медалей чемпіонату Європи 2008/2009 та проведення фінальної частини цих змагань в містах Донецьку та Маріуполі на високому організаційному рівні.
Видатних успіхів у 2009 році досягли національна студентська збірна України, виборовши золоті медалі на XXV Всесвітній універсіаді, та збірна України інвалідів з вадами слуху, перемігши на ХХІ Дефлімпійських іграх та першому чемпіонаті світу з футзалу. Команда інвалідів з вадами зору стала віце-чемпіоном Європи, а збірна України віком старше 45 років стала чемпіоном VII Всесвітніх ігор ветеранів у Сіднеї.
Успішно виступали протягом 2009 року молодіжна збірна України, яка лідирує у своїй відбірній групі чемпіонату Європи 2009/10, юнацькі (U-17) та (U-19), а також дівоча (U-17), які вийшли до другого еліт-раунду чемпіонатів Європи 2009/10, національна збірна команда з футзалу, яка потрапила до фінальної частини чемпіонату Європи 2009/10. Вперше в історії вітчизняного футболу національна жіноча збірна команда виборола право і взяла участь у фінальній частині чемпіонату Європи 2008/09.
У той же час національна збірна України, перемігши у вирішальному матчі відбірного турніру збірну Англії і тим самим виборовши право участі в плей-офф, зазнала поразки у домашньому поєдинку від команди Греції, втративши можливість участі у фінальній частині Кубку світу 2010 року, що ускладнює формування програми її підготовки до Євро-2012.
Втім, найближчу перспективу національної команди має накреслити Виконком ФФУ, який після ґрунтовного, об'єктивного аналізу складного й неоднозначного відбірного циклу ЧС-2010 визначиться із кандидатурою головного тренера збірної. Слід визнати, що пауза, яку узяли члени Виконкому ФФУ, наразі є цілком слушною та доцільною. Адже приймати рішення такої складності та значущості треба лише тоді, коли остаточно вгамуються емоції із цього приводу, у тому числі й суспільно-вболівальницькі.
У свою чергу розпочинати підготовку до фінального турніру Євро-2012 тренерському штабу та гравцям нашої команди слід із повним розумінням того, чого саме чекатиме від них - господарів змагань - вітчизняна та, напевне, й світова публіка. Отже, ключовим завданням збірної України на цей історичний період має стати докорінна зміна психології команди. Йдеться, насамперед, про культивування якісно нового духу − духу переможців.
На даному ж етапі адміністрацією ФФУ в повному обсязі було забезпечено виконання календарного плану національних збірних. Протягом 2009 року вони взяли участь у 15 міжнародних турнірах, проведено 48 навчально-тренувальних зборів, забезпечено організацію 29 виїздів команд за кордон, своєчасно були екіпіровані всі національні збірні.
Федерація футболу України, переважна більшість регіональних федерацій, ФСТ і відомств успішно співпрацюють з МОН України щодо розвитку шкільного футболу. До договору, який підписано до 2012 року, приєдналося і Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту.
Асоціація аматорського футболу України та фізкультурно-спортивні товариства, об’єднавши свої зусилля з галузевими міністерствами, провели на високому організаційному рівні традиційні всеукраїнські багатоступеневі змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» та футбольний фестиваль «Даруймо радість дітям» − наймасовіші змагання в Україні. Вперше цього року МВС України та ФСТ «Динамо» були започатковані ще одні масові багатоступеневі змагання серед так званих «важких підлітків» під назвою «Футбольні зірочки». Велику роботу з реабілітації та ресоціалізації наркоманів та засуджених, а також безпритульних дітей проводить київська Ліга «Футбол проти наркотиків та криміналу». Студентська ліга розширила до 18 команд кількість учасників чемпіонату України. Певного високого рівня досяг в нашій країні пляжний футбол.
ДЮФЛ України у сезоні-2008/09 провела змагання у чотирьох вікових категоріях за участю 320 команд та 8159 юних футболістів. Успішно пройшли змагання «Кубок надій ФФУ», в яких взяли участь близько 500 відібраних міжрегіональними центрами юних футболістів. Переможцем стала команда харківського центру. За результатами турніру до складу юнацької збірної команди України (тренер Мороз Ю.Л.) запрошено близько 40% футболістів з команд центрів.
Незважаючи на кризові явища, протягом 2009 року за кошти місцевих бюджетів, підприємств, меценатів і спонсорів, професіональних футбольних клубів збудовано 52 спортивних майданчики зі штучним покриттям в Івано-Франківській (15 майданчиків), Одеській і Київській міській (по 10), Полтавській (5), Київській обласній (4). Футбольні поля зі штучним покриттям стандартних розмірів збудовані у Вінницькій, Закарпатській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській областях та м. Києві. Введено в експлуатацію сучасні спортивні комплекси «Донбас Арена», «Дніпро Арена» та «Металіст», які прийматимуть матчі Євро-2012, ведеться будівництво і реконструкція стадіонів у містах Львові та Києві.
У 2009 році Центром ліцензування ФФУ проведено навчання за програмами «ПРО», «А» і «В»-дипломів УЄФА та курси підвищення кваліфікації щодо продовження терміну дії ліцензій «ПРО», «А» і «В»-дипломів УЄФА. Загалом проведено 23 семінари-навчання, на яких пройшли багатоетапне навчання 33 тренери дитячо-юнацьких і 104 тренери професіональних команд з футболу.
У 2009 році Комітет арбітрів ФІФА атестував для проведення міжнародних матчів 7 чоловіків та 3 жінок-арбітрів, 4 чоловіків - міжнародних арбітрів з футзалу та 2 чоловіків - міжнародних арбітрів з пляжного футболу, а також 13 міжнародних асистентів арбітрів. Загалом за 2009 рік українськими арбітрами було проведено 30 міжнародних матчів під егідою ФІФА, УЄФА та національних футбольних асоціацій. Комітет арбітрів здійснює селекційну роботу, навчання арбітрів, пропагує застосування однакової трактовки Правил гри, сприяє підвищенню якісного рівня проведення арбітрами матчів з футболу. В той же час окремі провідні арбітри припустилися суттєвих помилок під час проведення арбітражу деяких футбольних матчів, що викликало справедливу критику у ЗМІ та резонанс у середовищі уболівальників.
Успішно виконуються рішення X Конгресу ФФУ щодо створення та юридичної реєстрації своїх колективних членів у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Сумській регіональних федераціях.
Протягом 2009 року належно забезпечувалася робота з інформаційного супроводу основних заходів, які проводилися ФФУ, засідань «Футбольного прес-клубу», висвітлення на офіційному сайті ФФУ та в ЗМІ роботи Виконкому ФФУ, проведення прес-конференцій керівництва ФФУ та тренерів національних збірних, тематичних прес-клубів за участю спеціалізованих ЗМІ, інформаційний супровід процесу підготовки до проведення в Україні фінальної частини Євро-2012.
Виділення Виконавчим комітетом ФФУ кожній регіональній федерації безповоротної фінансової допомоги в значній мірі допомогло більшості з них провести розрахунки за 2009 рік та визначитися щодо бюджету на 2010 рік. Поряд із цим, не дивлячись на значні матеріальні і людські ресурси, задіяні у роботі з розвитку футболу, залишається недостатнім рівень розвитку професіонального, дитячо-юнацького та аматорського футболу. Потребує пошуку нових форм роботи розбудова шкільного футболу.
Окремі регіональні федерації не приділяють належної уваги проведенню чемпіонатів і першостей областей серед дорослих аматорських команд. Особливо це стосується Запорізької області (лише 12 команд), Тернопільської і Київської (по 11), Волинської (8), Одеської (7). У порівнянні з 2008 роком зменшилась кількість аматорських команд, які беруть участь у чемпіонаті (на 8) та Кубку України (на 7). Жодною командою у цих змаганнях другий рік підряд не представлені Сумська область та місто Севастополь.
Взагалі не проводили чемпіонат області серед ветеранів у 2009 році Полтавська та Херсонська обласні федерації. Лише Вінницька, Луганська, Рівненська, Одеська, Хмельницька та Черкаська обласні федерації проводять чемпіонати серед жіночих команд. Змагання серед дівочих команд проводять 9 регіонів − Чернігівська, Херсонська, Сумська, АР Крим, Полтавська, Закарпатська, Волинська, Рівненська, Одеська, Вінницька та Черкаська.
Залишаються суттєві проблеми в системі професіонального футболу. За підсумками 2008 року у 16-ти клубів УФПЛ України загальна сума витрат значно перевершила загальні прибутки. Залишається значною різниця розмірів бюджетів окремих клубів УФПЛ України. Кожен четвертий футболіст переходить із клубу в клуб на умовах безоплатної оренди. Невиправдано часто відбувається зміна тренерського складу команд. Відсутність у низки клубів сучасних умов не дають можливості проводити навчально-тренувальний процес на сучасному рівні для створення якісного продукту привабливого для вболівальників на трибунах, спонсорів і телебачення. Значна частина професіональних клубів не в повній мірі виконує положення з атестації футбольних клубів особливо в частині дотримання вимог критеріїв інфраструктури та фінансового забезпечення. В той же час потребує удосконалення нормативно-регламентна база щодо стадіонів і безпеки проведення змагань.
Знизилась кількість тренерів дитячо-юнацьких команд, які проходять навчання за програмами УЄФА. З червня 2009 р. жоден тренер дитячо-юнацького футболу не був скерований Прем’єр лігою та Професіональною футбольною лігою на навчання в Центр ліцензування ФФУ.
У Волинській, Одеській, Житомирській областях відсутня належна взаємодія між регіональними федераціями, і управліннями, які опікуються розвитком фізичної культури і спорту, що заважає подальшому розвитку футболу в цих регіонах.
Окремі керівники регіональних федерацій недосконало знають положення діючих статутів як своїх організацій так і ФФУ, несвоєчасно реєструють в органах юстиції внесені на конференціях зміни та доповнення до статутів. Незадовільно ведеться робота в АР. Крим, Одеській та Херсонській областях щодо юридичної реєстрації районних і міських федерацій футболу.
Окремі регіональні федерації не приділяють належної уваги роботі з пошуку спонсорів і партнерів формуючи свої бюджети лише на підставі очікуваних заявочних внесків команд, дотацій з місцевих бюджетів та ФФУ.
Призупинення дольового фінансування з Державного бюджету будівництва майданчиків зі штучним покриттям не дало змоги виконати у 2009 році в повному обсязі завдання визначені кожним регіоном щодо реалізації започаткованої ФФУ у 2004 році програми «Наше майбутнє». Державою не приділяється належної уваги забезпеченню шкіл, особливо сільських, спортивним інвентарем та методичною літературою для вчителів фізкультури.
Не в повній мірі висвітлюється в ЗМІ робота регіональних федерацій. Тому потребує прискорення створення єдиної інформаційної мережі ФФУ, яка має охопити усі осередки футбольного господарства України та уніфікувати стандарти в роботі як самих обласних федерацій, так і їхніх підрозділів з інформаційного забезпечення. Адже діяльність ФФУ не обмежується зусиллями співробітників штабного Будинку футболу, а базується на щоденній праці тисяч ентузіастів на місцях. Про їхні реальні проблеми, нагальні завдання, успіхи та досягнення має знати уся футбольна Україна.
Виходячи з викладеного, XI Конгрес Федерації футболу України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Звіти президента Федерації футболу України, Виконавчого директора, голів постійно-діючих комітетів, та членів Виконавчого комітету ФФУ за період роботи з 12 грудня 2008 року по 18 грудня 2009 року − взяти до відома.
2. Аудиторський висновок зовнішнього аудиторського органу ФФУ − аудиторської компанії ТОВ «АБК-Аудит» щодо фінансової діяльності Всеукраїнської спортивної громадської організації «Федерація футболу України» за 4-й квартал 2008 − 9 місяців 2009 рр. − взяти до відома.
3. Вважати головним та таким, що має державне значення, завданням Федерації футболу України на 2010-2012 роки спільно з центральними та місцевими органами виконавчої та законодавчої влади, громадським організаціями забезпечити підготовку і успішне проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року.
4. Визначити завдання для збірних команд України на 2010-2012 роки:
− для національної збірної − успішно виступити у фінальній частині чемпіонату Європи 2012 року, конкретизуючи завдання на засіданні чергового Виконкому ФФУ під час розгляду питання про призначення головного тренера національної збірної команді України.
− для молодіжної збірної до 21 року − забезпечити підготовку футболістів до національної збірної команди, а також успішний виступ у відбірних змаганнях за право участі у фінальному турнірі XXX літніх Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року;
− для юнацьких збірних − забезпечити підготовку футболістів, спроможних за рівнем своєї майстерності увійти до резерву юнацьких збірних команд старших вікових груп та молодіжної збірної України;
− для національних збірних з міні-футболу, пляжного футболу, студентського та жіночого, команд інвалідів з нозологій вважати успішним вихід до фінальної частини офіційних міжнародних змагань.
5. Комітету національних збірних команд ФФУ:
− внести пропозиції Виконкому ФФУ щодо регламентів, списку країн-учасниць, термінів та місць проведення у 2010 − 2012 роках міжнародних турнірів пам’яті В.М.Баннікова та В.В.Лобановського. Узгодити відповідні пропозиції з регіональними федераціями та відповідними державними адміністраціями;
− підготувати план стажування тренерів юнацьких збірних України в професіональних футбольних клубах Європи, а також організації у 2010 році в Україні тренерських семінарів із залученням лекторів ФІФА і УЄФА та спеціалістів провідних європейських футбольних клубів;
− направляти тренерів юнацьких збірних команд на перегляд Всеукраїнських фінальних змагань на призи Клубу «Шкіряний м’яч», «Даруймо радість дітям», «Золотий колосок», «Футбольні зірочки» з метою пошуку талановитих юних футболістів.
6. Республіканській федерації футболу Криму, обласним, Київській і Севастопольській міським федераціям протягом 2010 − 2012 років:
− привести у відповідності до вимог Статуту ФФУ структури та регламентуючі документи обласних та районних (міських) федерацій, асоціацій, ліг. Дотримуватися у своїй роботі положень діючих статутів, своєчасно реєструвати внесені в них зміни і доповнення.
− надавати допомогу у проведенні чемпіонатів і першостей районів і міст серед дорослих і юнаків, жінок і ветеранів, сільських спортсменів і в першу чергу у регіонах де вони взагалі не проводяться. Збільшувати кількість команд-учасниць районних (міських) і обласних змагань, підвищувати якість їх проведення через приведення до регламентних норм ФФУ стадіонів та футбольних полів, підвищення кваліфікації суддівського корпусу обслуговуючого матчі, по можливості зменшення вступних та заявочних внесків команд за участь у змаганнях;
− сприяти забезпеченню участі дитячо-юнацьких та, аматорських команд своїх регіонів у Всеукраїнських змаганнях, які проводять ФФУ, асоціації і ліги.
− рекомендувати аматорським та професіональним футбольним клубам, увійти до складу колективних членів районних (міських) федерацій футболу.
− за участю органів місцевої виконавчої влади:
продовжити подальше впровадження гуртків з футболу при школах;
реалізувати в Україні міжнародний проект «Опен фан футбол скулз», відкриваючи щорічно в школах футбольні табори та забезпечуючи їх спортивним обладнанням та інвентарем;
впровадити просування в регіони України комплекту для шкіл «Все для уроку футболу» з мінімальним набором необхідного інвентарю та методичних матеріалів для якісного проведення уроків з футболу;
приділяти більше уваги проведенню перших двох етапів шкільних і районних (міських) всеукраїнських змагань на призи Клубу «Шкіряний м’яч» та фестивалю «Даруймо радість дітям» .
7. Комітету з розвитку футболу в регіонах («Рада регіонів»):
− протягом 2010-2012 років надавати пропозиції Адміністрації ФФУ щодо включення до плану роботи Виконкому ФФУ розгляд питань щодо діяльності окремих регіональних федерацій та їх осередків з метою надання практичної допомоги та обміну досвідом;
− відновити огляд-конкурс на кращу постановку роботи з розвитку футболу в регіонах. У місячний термін розробити та направити всім регіональним федераціям проект Положення про проведення конкурсу для узгодження та подальшого затвердження Виконкомом ФФУ;
− надати практичну допомогу у підготовці та проведенні у 2010 році звітно-виборних конференцій Всеукраїнській асоціації пляжного футболу України, а також Кіровоградській, Донецькій, Хмельницькій, Одеській, Закарпатській, Луганській, Івано-Франківській обласним та Київській і Севастопольській міським регіональним федераціям;
− продовжити роботу з проведення тематичних семінарів з підвищення кваліфікації за напрямами діяльності працівників регіональних федерацій, асоціацій, фізкультурно-спортивних товариств і відомств;
− запрошувати на засідання Комітету представників від ФСТ і відомств для координації роботи регіональних федерацій і фізкультурно-спортивних товариств на місцях.
8. Рекомендувати УФПЛ України, ПФЛ України, професіональним футбольним клубам:
− розробити довгострокову програму розвитку професіонального футболу передбачивши в ній створення ефективної системи підготовки резерву, фінансового забезпечення та спортивної інфраструктури;
− створити у структурах клубів УФПЛ України де відсутні футбольні академії, спеціалізовані групи підготовки віком футболістів від 14 до 18 років з відповідною інфраструктурою − тренерами, лікарями, футбольними полями;
− звернути увагу на часту зміну тренерського складу професіональних команд та не допущення призначення на посади тренерів, які не мають відповідних їх статусу ліцензій УЄФА;
− розглянути доцільність і можливість створення в структурі УФПЛ України органу контролюючого фінансову дисципліну клубів.
9. Комітету жіночого футболу ФФУ:
− узгодити з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту розміри дольової участі у фінансуванні підготовки та участі національної жіночої та дівочих збірних команд у змаганнях і навчально-тренувальних зборах, затверджених календарним планом;
− з метою розширення команд-учасниць першості України серед дівчат, переглянути структуру проведення цих змагань.
10. Центру ліцензування ФФУ:
− надавати у січні 2010-2012 років на затвердження Виконкому ФФУ узгоджені з Прем’єр-лігою та ПФЛ річні плани проведення навчання тренерів за програмами УЄФА;
− розпочати роботу з підписання договорів з країнами СНД щодо навчання їх тренерів у центрі ліцензування ФФУ за програмами УЄФА;
− спільно з ДЮФЛ України завершити роботу з розроблення Положення про атестування дитячо-юнацьких спортивних закладів, які братимуть участь у змаганнях ДЮФЛ України та ввести його в дію з сезону 2010 року.
− надавати аматорським футбольним клубам статус професіональних лише за умови, що вони довели свою спортивну перевагу у першості України серед аматорських команд та повністю відповідають критеріям Положення про атестацію футбольних клубів України.
11. Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань протягом січня-лютого 2010 року підготувати та подати на розгляд Виконкому ФФУ нову редакцію Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу.
12. Комітету арбітрів ФФУ спільно з інспекторським Комітетом ФФУ, УФПЛ України та ПФЛ України:
− продовжити удосконалення системи арбітражу, одноманітної трактовки та застосування Правил гри, інспектування змагань, підготовки, відбору, призначення та оцінки роботи арбітрів згідно вимог ФІФА, УЄФА та досвіду провідних європейських футбольних асоціацій;
− щорічно проводити семінари для професіональних футбольних клубів з Правил гри;
− надавати допомогу регіональним школам футбольних арбітрів щодо удосконалення їх навчального процесу.
13. Звернутися до Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту з пропозиціями:
− рекомендувати управлінням, які опікуються питаннями фізичної культури і спорту на місцях, виділяти відповідним регіональним (обласним, районним, міським) федераціям футболу кошти з місцевих бюджетів на проведення чемпіонатів, першостей та інших регіональних змагань з футболу у розмірах пропорційних кількості населення, яке займається футболом і коштам, які передбачені відповідними бюджетами на розвиток видів спорту. Визначити допустимо мінімальні розміри централізованого бюджетного фінансування регіональним федераціям в залежності від груп цих областей;
− заслухати протягом 2010 року на спільному засіданні Колегії Міністерства та Виконкому ФФУ стан та перспективи розвитку футболу в регіонах.
14. Звернутися до Кабінету міністрів України, Верховної ради України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки та Мінсім’ямолодьспорту з проханням при формуванні бюджету Мінсім’ямолодьспорту на 2010 та наступні роки, фінансування підготовки і участі молодіжної та юнацьких збірних команд у офіційних міжнародних змаганнях проводити за рахунок коштів Державного бюджету, передбачених програмою 3401310 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту», як і інших олімпійських видів спорту.
15. Доручити адміністрації ФФУ:
− вивчити та підготувати на розгляд Виконкому ФФУ звернення УФПЛ України та ПФЛ України, а також заяв ряду професіональних футбольних клубів щодо можливості прийняття їх до складу колективних членів ФФУ;
- створити робочу групу у складі представників Комітету професіонального футболу ФФУ, ПФЛ України та Комітету з розвитку футболу в регіонах «Рада регіонів» для опрацювання пропозицій щодо визначення нового формату проведення Всеукраїнських змагань серед футбольних команд другої ліги ПФЛ України з метою запобігання подальшого зменшення їхньої кількості та зняття зі змагань;
− призупинити дію п.6 розділу V договору між ФФУ та УФПЛ України про організацію і проведення змагань серед професіональних футбольних клубів України «Прем'єр-ліга» сезону 2009/10 років що стосується відхилення кандидатур арбітрів, асистентів арбітрів, інспекторів та делегатів ФФУ, призначених для проведення матчів між командами УФПЛ;
− вивчити та внести пропозиції Виконкому ФФУ щодо доцільності і можливості проведення у 2010 році Суперфінальнального турніру між командами-чемпіонами ЦР ФСТ і відомств і Асоціації аматорського футболу з метою виявлення кращої аматорської футбольної команди України;
− при підготовці Регламенту проведення Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю під девізом «Даруймо радість дітям» передбачити нагородження учасників цих змагань як футболістів так і команд пам’ятними подарунками ФФУ.
16. Управлінню інформаційної політики ФФУ протягом 2010-2012 років:
− спільно з Комітетом розвитку футболу в регіонах («Рада регіонів») завершити роботу зі створення єдиної корпоративної мережі обміну інформацією з регіональними федераціями та іншими колективним членами ФФУ;
− продовжити удосконалення технічного оснащення відео-апаратних ФФУ;
− забезпечити комплексний інформаційний супровід процесу підготовки до проведення в Україні фінальної частини Євро-2012, а також основних заходів, які проводяться ФФУ та системне висвітлення цієї роботи у ЗМІ через офіційний сайт ФФУ, проведення брифінгів та прес-конференцій, засідань «Футбольного прес-клубу», радіопрограмі «Футболоманія», організацію прес-турів для закордонних представників ЗМІ;
17. Федерації футболу України та її колективним членам щорічно проводити заходи, присвячені Дню масового футболу УЄФА. У 2010 році заходи провести протягом тижня з 17 по 23 травня. Центральне святкування ФФУ провести в суботу 22 травня на НТК ім. В.Баннікова.
Президент ФФУ
Григорій Суркіс