Мунтян та Ващук підтримали юних онко-олімпійців

У четвер, 4 вересня, українська команда, складена з дітей, які вилікувалися від онкологічних захворювань, вирушила до Варшави, де днями відкриваються ігри Онкологічної Олімпіади-2008. Напередодні ж у відділенні дитячої онкології ДУ «Національний інститут раку» відбулися урочисті проводи юних олімпійців. У заході взяли участь представники Федерації футболу України
Чемпіони назавжди
Вісімнадцятьох юнаків і дівчат, котрі захищатимуть честь України в п’яти спортивних дисциплінах, у тому числі й на футбольному полі, привітав голова Комітету національних збірних України, в минулому − видатний футболіст київського «Динамо» та збірної СРСР Володимир Мунтян. «Пишаюся вашою мужністю, стійкістю та силою духу, − звернувся він до маленьких спортсменів. − Ви вже перемогли в боротьбі зі страшною хворобою − раком! Відтепер вас не лякатимуть жодні суперники. Бажаю вам вдачі та яскравих виступів!»
Приклад для однолітків
Ветеран української збірної Владислав Ващук, який провів у синьо-жовтій футболці понад 60 матчів, зокрема, представляв кольори країни на чемпіонаті світу-2006 у Німеччині, поділився з дітьми власним досвідом виступів на міжнародному рівні. «Ви є прикладом для тих, хто наразі перебуває на лікуванні, − додав Владислав, який нині перебуває поза грою через травму. − Дивлячись на вас, усі ми маємо розуміти, що рак − це не вирок. Із ним можна боротися та перемагати! Сподіваюся, наступного року конкуренція у складі команди олімпійців збільшиться за рахунок дітей, яки продовжують протистояти хворобі».
Подарунки на пам'ять
Урочисті проводи спортсменів продовжили представники Національного олімпійського комітету та Комітету спорту інвалідів України, після чого учасники Онкологічної Олімпіади отримали з рук Владислава Ващука та Володимира Мунтяна комплекти спортивної форми, а всі діти − подарунки від ФФУ. По закінченні офіційної частини вітання маленькі пацієнти оточили Владислава Ващука, який протягом години відповідав на їхні численні запитання, фотографувався, залишивши зворушливі спогади в пам’яті маленьких дітлахів.