«Відкриті уроки футболу» для гостей із Запорізької області

Черговий захід у межах проєкту «Відкриті уроки футболу» ужгородський хаб провів у затишному сквері великоберезнянської школи-інтернату.

Учасниками цього заходу стала друга зміна дітей із Запорізької області, які за програмою оздоровлення від Української асоціації футболу проживають у Великому Березному. Приємною несподіванкою для волонтерів закарпатського хабу стала зустріч з учителем-волонтером проєкту «Відкриті уроки футболу» УАФ Віталієм Тітаруком, який супроводжує запорізьких дітей. Віталій узяв участь в урочистому відкритті й допоміг у проведенні заходу.

Фото ЗАФ

Протягом трьох годин хлопці та дівчата займалися рухливими вправами, спілкувалися та грали з психологинею Діаною Сембер, а також дізналися багато нового про домедичну допомогу від фельдшерів карети швидкої допомоги та про мінну безпеку від волонтерів.

Фото ЗАФ

Велике зацікавлення викликала розмова з представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Насамкінець усі учасники отримали подарунки та дипломи від Закарпатської асоціації футболу. Воду «Крайна» традиційно надало ТОВ «А.М.В.—Карпати».

Фото ЗАФ

Нагадаємо, «Відкриті уроки футболу» — це проєкт Української асоціації футболу, який підтримують фонд «Нова демократія» (NDF) та Асоціація кроскультурних проєктів (CCPA) із Данії й який реалізується в 19-ти областях України.

На Закарпатті заняття проєкту проводить молодіжний хаб Закарпатської асоціації футболу за підтримки Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.

Фото ЗАФ

Проєкт Української асоціації футболу та обласних асоціацій футболу «Відкриті уроки футболу» за підтримки УЄФА — це:

  • психосоціальна підтримка дітей військових ЗСУ, дітей ВПО, дітей, постраждалих від війни;
  • об’єднання й дружба дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальна інтеграція;
  • інклюзивне середовище, учасники незалежно від рівня здібностей, статі, а також участь дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання з безпеки в умовах війни;
  • філософія масового футболу — радість від гри замість результату за всяку ціну;
  • виховання здорового способу життя;
  • розвиток волонтерства;
  • активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (учителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати тощо).

Усі заходи проєкту проводяться в регіонах за погодженням з обласними військовими адміністраціями.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.11.2024 18:03

«Відкриті уроки футболу» продовжили свою місію в Полтаві

У Полтаві відбувся фестиваль за проєктом Української асоціації футболу...

06.11.2024 18:05

УАФ презентувала регіонам нову програму тренерської освіти С та D дипломів

5 листопада в Будинку футболу відбулася зустріч, що стала початком зап...

Підписатися на новини