Олександр Петраков: «Ми змоделювали тактику збірної Шотландії, стандартні положення»
Головний тренер національної збірної України Олександр Петраков прокоментував контрольну гру своїх підопічних у Словенії.
Учора синьо-жовті провели контрольну двосторонню гру з усіма відповідними атрибутами. Після матчу дії своїх підопічних оцінив головний тренер національної команди Олександр Петраков.
«Задоволений хлопцями, сподобалося, як вони грали. Ми змоделювали тактику збірної Шотландії — одна команда грала за схемою 3—5—2 або 3—4—3. Змоделювали й стандартні положення. Матч завершився бойовою нічиєю, мені сподобалося.
Робота над визначенням рівня гравців триває. Нам скажуть аналітики, хто скільки пробіг під час матчу. Це наші внутрішні справи. У нас зранку в п'ятницю одне заняття на відновлювання, потім до нас у гості завітають українські діти, які були змушені поїхати за кордон. Ми з ними побачимося, подаруємо дещо.
Нас дуже добре прийняли у Словенії, як у себе вдома. Люди все робили, щоб нам було комфортно, щоб усе сподобалося, запитували, як наші справи, які є побажання. Дали можливість провести гру на центральному полі. Немає запитань. Збори пройшли дуже добре, хлопці молодці, усе виконували. Тож я дуже задоволений.
Налаштування у гравців бойове. На них не треба тиснути, щось говорити. Вони все розуміють, досвідчені футболісти, з іменем. Щодо подальшого графіку, то 27 травня в нас відновлення, 28-го — тренування, 29-го — два заняття, 30-го тренуємося зранку, обідаємо й вилітаємо у Глазго», — сказав Олександр Петраков.
Нагадаємо, матч 1/2 фіналу плей-офф відбору ЧС-2022 між збірними Шотландії та України відбудеться 1 червня у Глазго на стадіоні «Хемпден Парк» (21.45).
У 2024 році національна збірна України має провести ще шість поєдинків
Наразі у 2024 році національна збірна України вже провела вісім матчів...
Гвардійці збірної України: Ярмоленко збільшив відрив, а Степаненко майже впритул наблизився до Коноплянки
Після червневих товариських та офіційних (у межах Євро-2024) матчів зб...
Євро-2024: підсумки виступу національної збірної України у фінальному турнірі
На Євро-2024 тренерський штаб Сергія Реброва дав зіграти 23 футболіста...
Олександр Тимчик: «Хочу подякувати нашим уболівальникам, у першу чергу — нашим військовим»
Захисник національної збірної України Олександр Тимчик прокоментував н...