Андрій Павелко: «Рішення щодо терміну нового контракту з Андрієм Шевченком ухвалюватиме Виконком УАФ»
Після робочої наради з головами обласних асоціацій, яка відбулася у форматі відеоконференції, президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко розповів про ситуацію з новим контрактом головного тренера збірної України Андрія Шевченка.
«Ми всі не уявляємо збірної України на Євро у 2021 році без тренерського штабу на чолі з Андрієм Шевченком, — сказав Андрій Павелко. — Але треба запастися терпінням. Ми будемо готувати відповідне рішення до чергового засідання Виконавчого комітету УАФ. Саме виконком ухвалюватиме це рішення та визначатиме, на який термін буде укладено новий контракт.
Але я можу запевнити всіх уболівальників, а також футболістів збірної, що ми зробимо все можливе, аби тренерський штаб Андрія Шевченка працював із національною командою й надалі».
Президент УАФ Андрій Шевченко: підсумки роботи нової команди за 2025 рік
Сьогодні у Будинку футболу відбулася пресконференція президента Україн...
Андрій Шевченко: «Головне — ефективний розподіл ресурсів і відповідальність команди»
Сьогодні, 9 лютого в Будинку футболу відбулася пресконференція президе...
Акредитація медіа на пресконференцію президента УАФ Андрія Шевченка та його команди
До уваги представників медіа! 9 лютого в Будинку футболу відбудеться...
Андрій Шевченко провів робочу зустріч із представниками Австрійської асоціації футболу та державних інституцій у Відні
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко під час робочо...