Тренери із числа ВПО отримали ліцензію С УЄФА
У вересні цього року УАФ запустила проєкт із навчання за програмою С-диплому УЄФА для тренерів із числа внутрішньо переміщених осіб. Проєкт впроваджено в межах Стратегії сталого розвитку УАФ за підтримки гранту УЄФА «Футбол і біженці».
Завданням проєкту стало підвищення рівня знань, навичок та кваліфікації тренерів ВПО, які працюють із дитячо-юнацькими та аматорськими командами, а також тих, хто планує стати тренером. Успішне проходження курсів також сприяє розширенню можливостей тренерів у частині доступу до ринку праці.
Фото прес-служби УАФ
«Насамперед хочу сказати, що це дуже правильний, просто чудовий проєкт. Тренерам треба розвиватися, а на сьогодні їм це дуже важко робити. Тому Українська асоціація футболу дійсно зробила хороший проєкт, зібравши всіх тренерів разом. Що хочу зазначити щодо підготовки... Усі люди різні, у когось вищий рівень, у когось — трішки нижчий, але загалом усі молодці, усі підготувалися й дуже добре виступали. Навіть дуже сподобалася одна тренерка, не буду називати, але вона вже на сьогодні готова на вищу категорію, ніж С УЄФА», — зауважив завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Київського національного університету будівництва і архітектури, доктор психологічних наук, професор Олександр Шамич.
Фото прес-служби УАФ
Привітали та вручили ліцензії тренерам перший віцепрезидент УАФ Павло Бойчук, директор Центру ліцензування УАФ Валерій Шамардін, Олександр Шамич, ексгравець київського «Динамо», колишній тренер юнацьких та молодіжної збірної України, футбольний експерт Олександр Головко та директор Спортивно-технічного департаменту УАФ Вячеслав Дараган.
Фото прес-служби УАФ
Це вже другий проєкт підтримки внутрішньо переміщених тренерів. 2023 року проєкт реалізовувався у співпраці з Агенством ООН у справах біженців. За час його реалізації успішно закінчили програму та отримали ліцензію 32 тренери та сім тренерок.
Один зі слухачів, Юрій Христофоров, родом із селища Велика Новосілка Донецької області, грав у футбол із дитинства. Саме любов до спорту, до футболу привела його до тренерства.
Фото прес-служби УАФ
«Зараз для людей, які залишили свої домівки, втратили роботу і взагалі багато всього втратили, більшу частину свого життя, це можливість знайти для себе нову справу, знайти нове місце роботи, повернутися до колишнього рівня життя і в принципі адаптуватися й почуватися комфортніше й упевненіше в будь-якому місці, бо в тебе є освіта, досвід, який ти отримав на курсах і можеш застосовувати на практиці», — поділився своїми враженнями Юрій.
Фото прес-служби УАФ
Уже наступного року УАФ за підтримки гранту УЄФА «Футбол і біженці» розпочне реалізацію проєкту, спрямованого на покращення ментального та фізичного благополуччя дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, що постраждали від війни, а також залучення до футболу дівчат.
Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень
Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень, зокре...
У Києві відбулися всеукраїнський семінар «Розвиток шкільного футболу» та фінал конкурсу на найкращий урок футболу
З 11-го до 13 грудня в Києві проходили всеукраїнський семінар «Р...
Зі Всесвітнім днем футболу!
Від усієї футбольної родини України вітаємо громадськість нашої держав...
UEFA PLAYMAKERS працює в Городенківській громаді на Івано-Франківщині
Центр проєкту UEFA PLAYMAKERS, який впроваджують Українська асоціація...