«Матч за Героїв»: за сприяння Ощаду та Mastercard у Києві відбудеться благодійний футбольний матч за участі зірок та ветеранів на протезах

Mastercard та Ощадбанк оголосили про старт благодійного проєкту, мета якого — сприяння соціальній реінтеграції людей з ампутаціями кінцівок та розвиток адаптивного спорту.

У межах проєкту також відбудеться благодійний збір — 7,5 млн грн на спортивні протези для ветеранів. Проєкт реалізується за підтримки Української асоціації футболу, Superhumans Center, футбольного клубу «Покрова АМП» та MEGOGO.

Mastercard та Ощадбанк оголосили про старт проєкту «Матч за Героїв», ключовою подією якого стане благодійний футбольний матч, що відбудеться 20 жовтня на НТК ім. Віктора Баннікова в Києві. На футбольному полі зустрінуться ветерани з ампутаціями кінцівок — пацієнти Superhumans Center — та українські зірки, серед яких — Анатолій Анатоліч, Олександр Педан, Іван Люлєнов та інші.

Гра відбудеться у форматі 7х7 із двома таймами тривалістю 20 хвилин кожен, а також із перервою в 15 хвилин. Квиток на матч можна отримати, зробивши донат на сайті Superhumans Center: перші 250 учасників, які задонатять на збір від 100 грн карткою Mastercard від будь-якого банку, отримають по два запрошення на поєдинок. Трансляція матчу відбудеться на медіасервісі MEGOGO та на YouTube-каналі MEGOGO Спорт.

«Матч за Героїв» — це шана всім українцям, які, попри обставини та отримані поранення, не припиняють свого руху вперед. Щодня ми в Mastercard прагнемо до створення світу рівних можливостей для всіх і цим проєктом хочемо зробити ще один крок у розбудові України без бар’єрів. Ми раді об’єднати зусилля з партнерами заради ініціативи, що відкриє нову сторінку в розвитку безбар’єрного спорту та реінтеграції ветеранів», — заявила генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові Інга Андреєва.

Благодійний проєкт має на меті зібрати 7,5 млн грн на спортивні протези для ветеранів, які втратили кінцівки. Із 20 вересня до 31 жовтня 2024 року включно 1 грн з кожної транзакції карткою Mastercard від Ощадбанку буде перераховуватися на збір для пацієнтів Superhumans Center, які потребують спортивних протезів.

«Допомога у відновленні після поранень та реінтеграція ветеранів і ветеранок війни в мирне життя є важливою складовою інклюзивної програми Ощадбанку «Моя безбар’єрність». Спорт — один із найкращих шляхів реабілітації для поранених захисників і захисниць, яким для тренувань та змагань часто потрібні якісні спортивні протези. Об’єднавши зусилля в межах цього проєкту, ми зможемо забезпечити нашим героям необхідне протезування й тим самим укотре засвідчимо нашу вдячність та шану за те, що Україна залишається незалежною та вільною державою», — повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.    

Метою проєкту є подолання упереджень щодо людей з інвалідністю та сприяння соціальній реінтеграції ветеранів з ампутаціями, створення умов для ведення ними активного способу життя.

«За майже два роки роботи ми зрозуміли, що Superhumans не лише повертає українцям втрачені можливості, а й відкриває нові мрії, цілі, плани, а отже — досягнення. Сьогодні наші випускники, які знову мають змогу стояти на двох ногах, підкорюють гірські вершини — хоча до того не захоплювалися туризмом, бігають марафони — хоча раніше навіть не взували кросівок, приходять у професіональний спорт, хоча ніколи цього не планували. І більше того — досягають шалених успіхів не лише в Україні, але й на світових змаганнях. Саме тому для нас настільки важливим є цей проєкт. Ми щасливі, що з кожним стейкхолдером ми уже маємо тривалий позитивний досвід співпраці, і тепер ці партнери зійшлися разом, щоб подарувати ще більше можливостей тим, хто точно цього вартий», — зазначила СЕО Superhumans Center Ольга Руднєва.

«Матч за Героїв» відбудеться в унікальному форматі за участі гравців на спортивних протезах, при цьому з урахуванням найкращих практик ампфутболу (amputee football — футбол для осіб з ампутацією).

«Футбол — це найпопулярніший та найпоширеніший вид спорту у світі, що має надзвичайну об’єднувальну та цілющу силу. Українська асоціація футболу підтримує людей, які цікавляться адаптивними видами спорту, та активно розвиває ампфутбол. Немає обмежень, коли є бажання повернутися у гру! Дякуємо партнерам за спільний проєкт та важливу мету», — додала радниця президента Української асоціації футболу Олена Балбек.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
20.09.2024 20:12

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвали...

20.09.2024 13:00

UEFA PLAYMAKERS в Арцизькій громаді на Одещині

Центр проєкту UEFA PLAYMAKERS, який впроваджують Українська асоці...

19.09.2024 12:00

Привітання Анатолію Конькову з нагоди 75-річного ювілею!

Українська асоціація футболу вітає відомого колишнього футболіста, тре...

Підписатися на новини