У Золотоноші відбувся унікальний проєкт «Табір Можливостей» для жінок з ампутованими кінцівками

З 5-го до 11 травня в місті Золотоноша проходив унікальний проєкт «Табір Можливостей» для жінок з ампутованими кінцівками. Цей захід став можливим завдяки партнерам зі США, зокрема Shepherd's Foundation та Limbit.

11 чарівних дівчат, які приїхали на Черкащину з усієї України, а одна з них, Олександра Золотухіна, добиралася з Нідерландів, мали змогу тренуватися під пильним наглядом президента USAFF, віцепрезидента Асоціації адаптивного футболу Lone Star Гілмора Макензі та тренера чоловічої збірної України серед осіб з ампутованими кінцівками Дмитра Ржондковського.

Фото прес-служби УАФ

Дівчата впродовж перебування в таборі могли працювати із психологом, займатися екстримом, а також відвідувати SPA.

Упродовж тижня вони вдосконалювали свої футбольні навички, із захопленням поринули в тренувальний процес, провели спільне заняття з нещодавно утвореною чоловічою командою з ампфутболу МСК «Дніпро».

В останній день «Табору Можливостей» відбулося відкриття нового центру протезування за підтримки американських партнерів, а також товариський матч, участь в якому взяли учасниці табору та організатори даного проєкту, що також грали на милицях. На полі точилася запекла боротьба. Відкрили рахунок організатори, але потім наші незламні дівчата не тільки відігралися, а й здобули розгромну перемогу — 4:1. По дублю до свого активу записали Ольга Бенда та Тетяна Мацишена.

Фото прес-служби УАФ

На матчі були присутні поважні гості, одним з яких був голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, що висловив свою підтримку всім учасникам та побажав майбутніх успіхів жіночій команді.

Фото прес-служби УАФ

Своїми враженнями після закінчення «Табору Можливостей» поділився головний тренер чоловічої збірної України серед осіб з ампутованими кінцівками Дмитро Ржондковський.

«Неймовірно! Зараз ми творимо історію! Створюється повноцінна жіноча збірна України з ампутованими кінцівками. Дівчата — великі молодці, вони з великим бажанням тренувалися весь цей тиждень, були загартовані та сконцентровані, — зауважив спеціаліст. — Їх об'єднала одна велика мета — успішно представити нашу країну на першому жіночому чемпіонаті світу, який відбудеться в листопаді цього року.

Фото прес-служби УАФ

Хочу додати, що набір дівчат з ампутованими кінцівками продовжується. Я запрошую всіх бажаючих на тренування в Києві ([email protected]).

Від себе хочу подякувати організаторам табору MAXIMUM за цю чудову можливість для дівчат реалізуватися у спорті, а також нашим друзям зі США за всебічну підтримку в реалізації даного заходу. Упевнений, на нас чекає світле майбутнє. Слава Україні!»

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.11.2024 18:03

«Відкриті уроки футболу» продовжили свою місію в Полтаві

У Полтаві відбувся фестиваль за проєктом Української асоціації футболу...

06.11.2024 18:05

УАФ презентувала регіонам нову програму тренерської освіти С та D дипломів

5 листопада в Будинку футболу відбулася зустріч, що стала початком зап...

Підписатися на новини