Ліга Європи. «Динамо» в Кракові поступилося кіпрському АЕКу

Київське «Динамо» продовжує залишатися без набраних очок у груповому раунді Ліги Європи, поступившись кіпрському АЕКу з Ларнаки.

Після поразки в Стамбулі від «Фенербахче» (1:2) біло-сині приймали АЕК, який у серпні в плей-офф раунді Ліги Європи вибив український «Дніпро-1». Через російське воєнне вторгнення динамівці змушені проводити домашні єврокубкові матчі в Польщі. Однак якщо у кваліфікації Ліги чемпіонів кияни грали в Лодзі, то в Лізі Європи приймають опонентів у Кракові. Зазначимо, що сьогодні Мірча Луческу не міг розраховувати на травмованих Шапаренка, Бущана й Попова.

На жаль, уже на 8-й хвилині кіпріоти повели в рахунку — Дьюрчо здорово реалізував штрафний. Що цікаво, угорець забивав і «Дніпру-1» у плей-офф раунді. Пізніше Буяльському після передачі Дубінчака вдалося відправити м’яч у дальній кут воріт Пірича, однак арбітри скасували гол після перегляду повтору, зафіксувавши офсайд у Владислава. До перерви в киян можна відзначити неточну спробу Гармаша після кутового й дальній удар Сидорчука в площину з підбору.

У другому таймі АЕК грав за рахунком, а динамівці не могли знайти ключі до воріт суперника. Двома неточними ударами відзначився Сирота. У кіпріотів у площину пробив Олатунджі. Проте в підсумку рахунок не змінився, тож біло-сині програли в Лізі Європи вдруге поспіль.

У складі «Динамо» в матчі взяли участь гравці, викликані на найближчий збір національної команди: Забарний, Сидорчук (жовта картка), Циганков, Караваєв (вийшов на заміну на 68-й хвилині).

Ліга Європи. Груповий раунд. Група В

2 тур

«Динамо» (Україна) — АЕК (Кіпр) — 0:1 (0:1)

Гол: Дьюрчо (8).

«Динамо»: Бойко, Кендзьора (Караваєв, 68), Забарний, Сирота, Дубінчак, Циганков, Сидорчук (к), Андрієвський (Шепелєв, 68), Кабаєв (Ванат, 84), Буяльський, Гармаш (Бєсєдін, 46).

Запасні: Ігнатенко, Вівчаренко, Бурда, Перріс, Яцик, Кравченко, Тимчик, Царенко.

Тренер: Мірча Луческу.

АЕК: Пірич, Кіпрос, Мілічевич, Томович, Гарсія, Понс (Наум, 73), Мамас (Оєр, 64), Дьюрчо (Енглезу, 77), Альтман, Трічковський (к) (Густаву, 64), Олатунджі (Лопеш, 73).

Запасні: Гордич, Тумбас, Гонсалес, Фараж, Росалес, Андреу.

Тренер: Хосе Луїс Ольтра.

Арбітр: Якоб Кехлет (Данія).

Попереджені: Андрієвський (35), Сидорчук (76) — Гарсія (42), Мамас (44), Понс (64), Пірич (83).

15 вересня. Краків. Стадіон «Краковія» ім. Ю. Пілсудського.

«Ренн» (Франція) — «Фенербахче» (Туреччина) — 2:2 (0:0)

24.08.2023 22:06

Ліга конференцій. «Динамо» програло «Бешикташу» в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації

Київське «Динамо» продовжило свій виступ у Лізі конференці...

10.08.2023 23:15

Ліга конференцій. Дебют «Динамо» в турнірі завершився поразкою від «Аріса»