Ліга Європи. «Дніпро-1» знову поступився кіпрському АЕКу та зіграє у груповому раунді Ліги конференцій

Український «Дніпро-1» завершив свій шлях у Лізі Європи-2022/2023, поступившись у Ларнаці кіпрському АЕКу.

Тиждень тому в домашньому матчі плей-офф раунду ЛЄ в Кошице дніпряни поступилися АЕКу — 1:2. Тепер же підопічні Олександра Кучера проводили матч-відповідь у Ларнаці. Українці мали серйозні кадрові втрати: з різних причини не могли зіграти Адамюк, Пуріта та Сарапій, а на лаві запасних перебували лише чотири польові гравці.

На початку зустрічі команди обмінялися кількома неточними ударами. На 21-й хвилині АЕК вийшов уперед — м’яч залетів у ворота Валефа після удару Дьюрчо з-за меж штрафного й невеликого рикошету.

Фото scdnipro1.com.ua

Далі ініціативою заволоділи дніпряни та створили чимало хороших моментів, але м'яч уперто не йшов у ворота. Зокрема, небезпечно пробивали Бланко, Сваток, Довбик, Піхальонок. Тим більш нелогічним виглядає другий гол кіпріотів перед самою перервою — після прострілу зліва Лопеш зіграв на добиванні й перекинув кіпера «Дніпра-1».

У другому таймі українці втратили ще кілька моментів, зокрема, над поперечиною головою пробив Гуцуляк. Натомість АЕК забив утретє — Енглезу завершив флангову подачу невідпорним ударом із лету. У підсумку «Дніпро-1» поступився з рахунком 0:3.

Після вильоту з Ліги Європи спортклубівці продовжать свій шлях у груповому раунді Ліги конференцій, жеребкування якого пройде 26 серпня.

Додамо, що у складі «Дніпра-1» участь у поєдинку взяли виконавці, які були в заявці в червневих матчах національної збірної України, — Піхальонок і Довбик.