Друга ліга. «Миколаїв» перервав переможну серію запоріжців

Центральний поєдинок у групі «Б» відбувся в Запоріжжі, де стосунки з’ясовували команди, що входять до чільної групи, — «Mеталург» та «Mиколаїв».

Господарі перервали свою 10-матчеву переможну серію, зігравши внічию — 2:2. Хоча могли розраховувати й на більше, адже з 31-ї хвилини мали чисельну перевагу після того, як із поля було вилучено миколаївця Владислава Жавка. Проте «містяни» боролися до кінця й на 80-й хвилині врятувалися від поразки, коли Юрій Голубка реалізував пенальті.

Тепер досягнення запоріжців можуть перевершити футболісти «Карпат», які після звитяги над «Mункачем» (1:0) мають в активі дев’ять перемог поспіль. Підопічні Андрія Тлумака можуть продовжити цю серію, надто що на черзі в них поєдинки з командами з нижньої частини турнірної таблиці.

Сьогодні ж програму 15-го туру завершував матч у Вінниці, де «Нива» приймала «Лівий берег». Кияни ще в першому таймі забезпечили собі комфортну перевагу в рахунку й достроково зняли з порядку денного питання про переможця. У підсумку — 0:2.