Друга ліга. Рекордні здобутки «Металурга» та воротаря львівських «Карпат»

У 14-му турі не відбувся поєдинок у групі «А» між одним із лідерів, «ЛНЗ», і вінницькою «Нивою» — через спалах коронавірусу в черкаській команді. Рішенням Адміністрації ПФЛ України цей матч перенесено на пізніший термін.

Натомість фаворит цієї групи, «Лівий берег», здобув чергову звитягу — над «Карпатами» з Галича (2:1). Прикарпатці можуть записати до свого активу те, що перервали чотириматчеву безгольову гостьову серію.

Намагаються не відставати від киян і «Карпати» зі Львова, які на виїзді розтрощили «Чайку» — 4:0. Відзначимо голкіпера гостей — Івана Сілецького, який зберігає свої ворота на замку чотири повні матчі і 77 хвилин. Це найдовша чинна серія серед воротарів другої ліги.

Своєю чергою лідер групи «Б», «Металург», відсвяткував уже 10-у вікторію поспіль — рекорд цього сезону. Хоча чергова перемога, у Новій Каховці, була здобута у важкій боротьбі. Уже з 21-ї хвилини запоріжці грали в меншості після вилучення Ігоря Загальського. Проте навіть це не вибило гостей із колії, вони гостро контратакували, і на 86-й хвилині їхній нападник Олексій Сидоров забив вирішальний гол — 1:0. Це вже дев’ятий влучний удар форварда, і він посідає друге місце в гонці бомбардирів цієї групи.