Переможцем міжнародного турніру з кіберфутболу European Nations Cup став один із кривдників збірної України

У фінальному поєдинку міжнародних онлайн-змагань #StayHome European Nations Cup збірна Сербії з кіберфутболу в дисципліні PES перемогла Португалію.

Срібний призер чемпіонату Європи з кіберфутболу в дисципліні PES, збірна Сербії, став переможцем онлайн-турніру European Nations Cup. У фінальному поєдинку змагань сербські геймери здолали кривдника збірної України — команду Португалії (3:1).

Синьо-жовті, нагадаємо, зупинилися на стадії 1/2-ї турніру, поступившись португальцям — 0:2. До того наша команда на груповому етапі перемогла Азербайджан (2:0) та Грузію (2:1) і програла тій самій Сербії (0:2). У чвертьфінальному матчі українці були сильнішими за Північну Македонію (2:1).

15.12.2022 11:00

Збірна України з електронного футболу стартує у відборі FIFAe Nations Cup 2023 (наживо — на YouTube-каналі УАФ)

У четвер, 15 грудня збірна України з електронного футболу в дисципліні...

29.11.2022 10:05